Bezpłatne szkolenie dla przedstawicieli klubów sportowych i NGO

Dodano: 2 stycznia 2019 08:36, Autor: UM Ostrów Maz., red. MK

Tematem szkolenia będą nowe przepisy wykonawcze do ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie.
Mazowiecki Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej (MOWES) oraz Urząd Miasta w Ostrowi Mazowieckiej zapraszają przedstawicieli klubów sportowych i organizacji pozarządowych na bezpłatne szkolenie pn. "Nowelizacja ofert, umów i sprawozdań w zlecaniu zadań publicznych organizacjom pozarządowym - nowe przepisy wykonawcze do ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie", które odbędzie się w dniu 8.01.2019 r. (wtorek) w godz. 13.00-17.30 w Centrum Dialogu Społecznego ul. Partyzantów 7A w Ostrowi Mazowieckiej.
REKLAMA


Podczas szkolenia omówione zostaną następujące zagadnienia: wejście w życie przepisów i przepisy przejściowe - rozliczenie zadań realizowanych w roku 2018 i latach wcześniejszych, jakie elementy powinny być wpisane do ogłoszenia konkursowego w związku z nowelizacją: przesuwanie środków między pozycjami kosztorysowymi, wkład własny, oczekiwane rezultaty; nowy druk oferty w otwartym konkursie ofert, umowa realizacji zadania publicznego, w tym rozliczanie rezultatów zadania i akceptacja sprawozdania, sprawozdanie z realizacji zadania, w tym: opis osiągniętych rezultatów, konsekwencje nieosiągnięcia rezultatów; oferta, umowa i sprawozdanie stosowana przy konkursach na wybór operatora (regranting), oferta i sprawozdania do trybu uproszczonego (art. 19 a - małe granty).

Szkolenie odbędzie się w ramach projektu pt. "Inkubacja i Wsparcie Ekonomii Społecznej w subregionie ostrołęckim" współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Osoby zgłaszające się na szkolenie zostaną poproszone o wypełnienie wymaganych projektem formularzy rejestracyjnych przed rozpoczęciem szkolenia.

Liczba miejsc jest ograniczona. Zgłaszanie udziału trwa do piątku, 4 stycznia 2019 r. mailowo: [email protected] lub [email protected] lub pod nr tel. 29 679 54 63 z podaniem imienia i nazwiska oraz nazwy organizacji.

Źródło zdj. UM Ostrów Maz.

Zobacz również

Stłuczka na ul. Lubiejewskiej (zdjęcia)

31 grudnia 2018, KPP Ostrów Maz., red. MK

Wczoraj po godz. 16:00 na ul. Lubiejewskiej doszło do kolizji dwóch aut osobowych.

Oferty pracy aktualne na dzień 28.12.2018 r.

29 grudnia 2018, PUP Ostrów Maz., red. MK

Salowa, wizażystka/stażystka, przewodnik, pracownik fizyczny - zobacz, kogo potrzebują do pracy w ostrowskim PUP-ie.

Nietrzeźwy kierowca zatrzymany na ulicy Okrzei

28 grudnia 2018, KPP Ostrów Maz., red. MK

34-latek odpowie przed sądem za kierowanie autem w stanie nietrzeźwości.

Komentarze

Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

Kebab na ulicy Warszawskiej

ul. Gęsia 1
07-300 Ostrów Mazowiecka

Każdego dnia NOWA PROMOCJA!

Grabowy Design Producent Mebli Na Wymiar

ul. Podstoczysko 20
07-300 Ostrów Mazowiecka

ŚWIAT ZAPROSZEŃ

ul. Nurska 33 (wjazd od Biegańskiego)
07-320 Małkinia Górna

Zaproszenia, firmowe kartki świąteczne i inne

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]