Wyjazdowe trzy punkty

Dodano: 31 marca 2019 22:21, Autor: Tomasz Krupa

Żółto-zieloni z kompletem punktów.
Piłkarze Ostrovi Ostrów Mazowiecka w dniu dzisiejszym rywalizowali na wyjeździe z zespołem Mazowsza Jednorożec.

Faworytem tego spotkania była drużyna z Ostrowi Mazowieckiej, która w ligowej tabeli przed spotkaniem zajmowała V miejsce, a gospodarze dopiero trzynaste.

Spotkanie ułożyło się po myśli podopiecznych trenera Pawła Kowalczyka, którzy w całym spotkaniu pokazali bardziej dojrzałą i skuteczną grę.

W pierwszej połowie nasi piłkarze dwukrotnie pokonują bramkarza gospodarzy, a po przerwie dorzucamy jeszcze jedną bramkę.

Gospodarzy było w tym dniu było stać tylko na strzelenie bramki honorowej i ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-3 dla żółto-zielonych.

Mazowsze Jednorożec -Ostrovia Ostrów Mazowiecki 1-3 (0-2)