Małkiński Staszic na Konferencji Zawodowej w Ostrołęce (zdjęcia)

Dodano: 2 maja 2019 07:31, Autor: ZS im. St. Staszica w Małkini Górnej, red. MK

Konferencja Zawodowa została zorganizowana przez Kuratorium Oświaty w Warszawie Delegatura w Ostrołęce.
W dniu 25 kwietnia br. uczniowie technikum uczący się w zawodzie technik transportu kolejowego w Zespole Szkół im. St. Staszica w Małkini Górnej wraz z dyrektorem szkoły Agnieszką Gaś oraz nauczycielami: Wiesławem Jarząbkiem i Wojciechem Hadałą uczestniczyli w Konferencji Zawodowej, która odbyła się w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Ostrołęce.
REKLAMA


W konferencji uczestniczyli miedzy innymi nauczyciele, dyrektorzy szkół kształcących w zawodach, pracodawcy, przedstawiciele jednostek samorządu terytorialnego. Celem Konferencji było przedstawienie zmian w szkolnictwie branżowym, prezentacja szkół prowadzących kształcenie zawodowe w regionie, rozwiązania zwiększające wpływ pracodawców na funkcjonowanie kształcenia zawodowego, zapotrzebowanie na pracowników w zawodach szkolnictwa branżowego.

Podczas spotkania nagrodzono pracodawców za współpracę ze szkołami oraz promocję kształcenia zawodowego. Uzupełnieniem prelekcji była prezentacja 2 szkół z okręgu delegatury w Ostrołęce, kształcących w zawodach. Wśród zaproszonych szkół znalazła się ponownie małkińska "kolejówka". To już trzecie wyróżnienie dla Zespołu Szkół im. St. Staszica w Małkini Górnej.

27 marca uczniowie Technikum uczący się w zawodzie technik transportu kolejowego uczestniczyli w Mazowieckim Kongresie Zawodowym, który odbył się w gmachu Politechniki Warszawskiej, a w kwietniu ubiegłego roku młodzi "kolejarze" reprezentowali województwo mazowieckie na ogólnopolskim Kongresie Powiatów "Dobry zawód" we Wrocławiu.


Zobacz również

29-latek uderzył w przydrożny znak

1 maja 2019, KPP w Ostrowi Mazowieckiej, red. Miłosz Magrzyk

Do zdarzenia doszło dzisiaj rano.

Obchody Święta Konstytucji 3 Maja w Małkini

30 kwietnia 2019, MK

Doniosłość mszy świętej za Ojczyznę podkreśli obecność pocztów sztandarowych.

Komentarze

Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

GABINET PSYCHOTERAPII "ŻYCIE"

ul. Broniewskiego 24A/52
07-300 Ostrów Mazowiecka

Terapia, diagnoza, badania kierowców, badania na broń.

Kebab na ulicy Warszawskiej

ul. Gęsia 1
07-300 Ostrów Mazowiecka

Każdego dnia NOWA PROMOCJA!

DIETA Z PODLASIA Catering Dietetyczny

07-300 Ostrów Mazowiecka

ZMIEŃ DIETĘ NA LEPSZĄ! ZAMÓW JUŻ DZIŚ!

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]