Ostrowski MDK świętował swoje 50. urodziny (zdjęcia, wideo)

Dodano: 28 maja 2019 08:42, Autor: Redakcja

50 lat temu powstał Miejski Dom Kultury w Ostrowi Mazowieckiej.
W minioną niedzielę w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji przy ulicy Trębickiego gościły tłumy. Powód? Miejski Dom Kultury w Ostrowi świętował jubileusz powstania i z tej okazji zorganizował imprezę, na którą zaproszono pracowników MDK, obecnych i byłych wychowanków, osoby związane z jego działalnością oraz wszystkich mieszkańców miasta.
REKLAMA


Świętowanie jubileuszu rozpoczęto od prezentacji występów, przygotowanych przez uczestników zajęć w Miejskim Domu Kultury. Setki dzieci zatańczyły, zaśpiewały i odegrały scenkę teatralną. Pomiędzy kolejnymi występami prezentowano archiwalne filmy, przedstawiające działalność MDK-u na przestrzeni lat, oraz wspomnienia jego wieloletnich pracowników.

Po występach przyszedł czas na podziękowania władzom miasta i powiatu, sponsorom, byłym dyrektorom MDK-u oraz innym osobom, które na przestrzeni lat wspierały jego działania. Indywidualne podziękowania otrzymali również po kolei wszyscy pracownicy MDK-u. Wraz z okolicznościowymi dyplomami każdy otrzymał również drzewko bonsai.

Oficjalnej gali na sali MOSiR towarzyszyła wystawa "Pół wieku MDK-u", na której można było zobaczyć zdjęcia z 50 lat działalności instytucji, a także pamiątki MDK-u - nagrody grup MDK w różnych przeglądach artystycznych, stroje grup tanecznych, stare projektory filmowe z Kina "Ostrovia".

Po części oficjalnej wszyscy zebrani zostali zaproszenie do obiektu Omega, gdzie miał miejsce grill i potańcówka przy muzyce Kapeli z Targówka i DJ'a Czarnego. Dla dzieci przygotowano dmuchane zabawki.

Impreza jubileuszowa MDK-u odbyła się 26 maja.




Zobacz również

Wystawa legend PRL-u już w czerwcu (wideo)

28 maja 2019, MK

Rubinek zaprasza na wystawę motocykli z czasów Polskiej Rzeczpospolitej Ludowej.

Po raz siódmy zaprezentowali zabytkowe i klasyczne auta (zdjęcia)

27 maja 2019, Redakcja

W niedzielne przedpołudnie na boisku przy Rubinku spotkali się fani zabytkowych samochodów.

Wybory do Parlamentu Europejskiego: jak głosowali mieszkańcy powiatu?

27 maja 2019, MK

Najwięcej mieszkańców powiatu ostrowskiego głosowało na KW PiS. Frekwencja wyniosła 41,84 %.

Komentarze

Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

ŚWIAT ZAPROSZEŃ

ul. Nurska 33 (wjazd od Biegańskiego)
07-320 Małkinia Górna

Zaproszenia, firmowe kartki świąteczne i inne

Santander Consumer Bank S.A.

Pl. Ludwika Waryńskiego 1
07-300 Ostrów Mazowiecka

BANK OD KREDYTÓW

Kort tenisowy w Komorowie

07-300 Ostrów Mazowiecka

Zajęcia indywidualne i grupowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zapraszamy!

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]