Drużyna z Andrzejewa nie zawiodła. Mecz w Ołdakach zakończył się remisem

Dodano: 3 września 2019 09:19, Autor: Miłosz Magrzyk

Gospodarzom nie udało się wygrać, choć na początku meczu mogło się wydawać, że ich zwycięstwo jest już pewne.
Drużyna z Andrzejewa w meczu musiała wykazać się niemałym kunsztem. Niestety już początek przygotowań do wyjazdu na mecz zwiastował coś niedobrego. Trzeba było szybko znaleźć pojazdy zastępcze, które umożliwiłyby drużynie dotrzeć na miejsce spotkania. Autokar, którym mieli jechać, okazał się nie w pełni sprawny.

Walka była zacięta. Mecz z drużyną ULKS Ołdaki toczony był w iście tropikalnych warunkach. Na początku spotkania mogło się wydawać, że zwycięstwo gospodarzy jest już pewne. Szybko zdobyli 3 bramki i objęli prowadzenie.

Złą passę klubu z Andrzejewa przełamał jednak Dominik Kraszewski, który umieścił piłkę w bramce rywali jeszcze przed upływem 45 minut meczu.

Druga połowa meczu dla piłkarzy z Andrzejewa zaczęła się tak, jak tylko mogli sobie to wymarzyć. Zawodnik gospodarzy, zespołu ULKS Ołdaki, w odstępie 3 minut otrzymał 2 żółte kartki.

Niedługo potem przed szansą na zdobycie gola dla klubu z Andrzejewa stanął Marcin Kapica. Wykonał rzut karny. Niestety sytuacji nie udało się wykorzystać. Piłka trafiła w poprzeczkę. Chwilę później Andrzej Piwoński strzelił do bramki gospodarzy, a tuż po nim, gola, który zapewnił drużynie remis, zdobył Sławomir Szczerbowski.

Szczęście nie trwa jednak długo, ponieważ zawodnik gospodarzy oddaje strzał z rzutu wolnego. Klub z Andrzejewa przegrywa.

Niedługo potem dla podopiecznych Łukasza Kamińskiego podyktowany zostaje kolejny rzut karny. Tym razem udaje się go prawidłowo wykonać. Piłkę w siatce umieszcza Marcin Rakowiecki. Mecz kończy się remisem 4:4.

W najbliższą niedzielę zespół z Andrzejewa podejmie na własnym podwórku Świt Baranowo.

Starcie nie należało do łatwych. Żadna z drużyn nie miała zamiaru przegrać meczu.