Zespół z Wąsewa wygrał z Orłem

Dodano: 9 września 2019 08:33, Autor: Miłosz Magrzyk

Na pierwszego gola w meczu kibice nie musieli długo czekać. Paweł Murawski zdobył go w 16 minucie spotkania.
Na początku meczu drużyna Orzeł Sypniewo trzymała się wyraźnie w defensywie. Dla drużyny KS Wąsewo szczęśliwa okazała się 16 minuta, kiedy to wrzutkę zaserwował Michał Rychlik, a Paweł Murawski uderzył głową i trafił wprost w bramkę rywali. Wąsewo prowadziło 1:0.

W 23 minucie dobrą okazją do strzału miał Jakub Podolak, jednak skierował piłkę wprost w ręce bramkarza.

W 27 minucie nastąpił jednak błąd obrony w drużynie z Wąsewa. Rebeliński posłał dobre podanie do Żebrowskiego. Ten wykorzystał sytuację. Pokonał bramkarza wąsewskiej drużyny i doprowadził do wyrównania 1:1.

Do groźnej sytuacji dla wąsewskiego zespołu doszło w 33 minucie, kiedy to Żebrowski podał do Zalewskiego, a ten uderzył w poprzeczkę bramki podopiecznych trenera Roberta Wilczewskiego. Do przerwy wynik nie uległ zmianie. Był remis.

Pierwsza poważniejsza akcja po zmianie stron zakończyła się uderzeniem przez Wargulewskiego w słupek. Do piłki doszedł jednak Adam Pałubiński, który zastąpił w przerwie Jakuba Podolaka. To właśnie Pałubiński przekazał piłkę do Murawskiego i sprawił, że wynik meczu się zmienił. Było 2:1.

W 50 minucie spotkania za sprawą Murawskiego wynik zmienił się na 3:1 dla drużyny z Wąsewa. Przy strzale asystował mu Podolak.

Drużyna Orła nie dawała za wygraną. Niepewne rozegranie piłki przez zawodników z Wąsewa wykorzystał Kaczyński, który sprawnie przebiegł z piłką do bramki. Nie wykorzystał jednak dogodnej sytuacji, ponieważ przegrał pojedynek z bramkarzem.

W 54 minucie meczu żółtą kartę zdobył Adrian Waracki.

W 68 minucie meczu Żebrowski z drużyny Orła miał okazję, aby ich zespół odrobił straty. Bramkarz wąsewskiego klubu okazuje się jednak bardzo dobrze dysponowany.

2 minuty później zgromadzona publiczność mogła oglądać gola strzelonego przez drużynę z Sypniewa. Do sytuacji doprowadził Ostrowski, który przejął piłkę w środku pola, minął rywali i strzelił prosto w bramkę. Swoim strzałem doprowadził do wyniku 3:2.

W 75 minucie zgromadzeni kibice mogli obejrzeć ostatniego w tym spotkaniu gola. Klub z Wąsewa zdobył 4 bramkę.

Chociaż obie drużyny miały jeszcze szanse, aby zmienić wynik meczu, żaden z zespołów zaistniałych sytuacji nie wykorzystał. Mecz zakończył się wynikiem 4:2.

Drużyna z Andrzejewa grała na własnym podwórku. Zespół z Baranowa nie zdobył w meczu ani jednej bramki.

Brzęczyszczykiewicz poszukiwany

9 września 2019, Ministerstwo Cyfryzacji,red. MK

Zastanawialiście się kiedyś, ile osób w Polsce nosi Wasze nazwisko? A może chcecie wiedzieć, jakie nazwisko jest w Polsce najpopularniejsze?

MOSiR zaprasza kibiców na Ostrowskie Igrzyska Firm

6 września 2019, MOSiR, red. MK

Już po raz czwarty miejskie zakłady pracy oraz jednostki samorządowe będą rywalizowały w Ostrowskich Igrzyskach Firm.