GKS pokonał Iskrę

Dodano: 30 września 2019 07:56, Autor: Miłosz Magrzyk

Drużyna z Andrzejewa wygrała 3:0. Bramki strzelali: Andrzej Piwoński, Marcin Kapica i Radosław Piwoński.
Do tej pory rywalizacja między drużynami kończyła się 4 zwycięstwami GKS-u, 2 remisami i 2 zwycięstwami Iskry. Wczoraj piłkarze z Andrzejewa po raz kolejny pokonali zawodników z Zarąb Kościelnych.

15 minut - tyle potrzebował GKS, żeby zaprezentować kibicom pierwszego gola w meczu z Iskrą Zaręby Kościelne. Bramka padła za sprawą Andrzeja Piwońskiego. Do przerwy Piwoński miał jeszcze 2 dogodne sytuacje, aby podwyższyć prowadzenie GKS-u. Szans jednak nie wykorzystał. Do końca pierwszej połowy spotkania kibice nie zobaczyli już bramek.

Chociaż w 60 minucie pod bramką GKS-u było dość niebezpiecznie, piłkarzom z Andrzejewa udało się wyjść z opresji. Radosław Rakowiecki otrzymał czerwoną kartkę, dlatego na jego miejscu musiał pojawić się Mateusz Płotczyk, bramkarz rezerwowy.

W 75 minucie można było obejrzeć kolejną bramkę. W pole karne piłkę podał Adam Sierota, a dogodną sytuacją wykorzystał Marcin Kapica. Na koniec do bramki Iskry jeszcze raz wpadła piłka. Tym razem celny strzał oddał Radosław Piwoński.

GKS wygrał z Iskrą 3:0. Za tydzień drużyna z Andrzejewa zmierzy się z zespołem WKS Mystkówiec Stary.

Policjanci będą eliminować z ruchu pojazdy niesprawne technicznie.