Sokół słabo rozpoczął sezon (zdjęcia, wideo)

Dodano: 1 października 2019 08:50, Autor: Miłosz Magrzyk

Ostrowska drużyna przegrała 56:87. Najlepszym punktującym w Sokole okazał się Maciej Cukierda.
W niedzielę Sokół zaprezentował się w nowej odsłonie, jednak nie pomogło to w starciu z drużyną z Lublina. Niedługo trzeba było czekać, aby rywale wypracowali solidną przewagę punktową.

Po 3 minutach pierwszej kwarty na tablicy można było zobaczyć wynik 12:2. Ostatecznie w pierwszej kwarcie Sokół uległ gościom 15:22. Później też nie było lepiej. Sokół przegrał 2 i 3 kwartę.

Tylko 4 kwarta okazała się dla Sokoła szczęśliwa. Drużyna z Ostrowi wygrała ją 15:13. Wynik meczu był przesądzony. Koszykarze, grający w ostrowskiej drużynie, musieli pogodzić się z porażką. Przegrali z AZS UMCS Start II Lublin 56:87.

Najlepszym punktującym w drużynie Sokoła okazał się Maciej Cukierda. Zdobył 18 punktów.

Już za tydzień, w sobotę, Sokół zagra z drużyną Żubry Białystok. Mecz powinien rozpocząć się o godz. 18.00.

W najbliższą niedzielę SAS Ostrów zagra z drużyną APIN, Potężne Santosy z zespołem WDL Orlik Team, a ZGK z Alplą.

MKS nie poradził sobie z Płomieniem

Podopieczni Karola Dmochowskiego przegrali 1:4. MKS zajmuje teraz 13 miejsce w tabeli.

Korona zbyt słaba. Zwyciężyła drużyna z Wąsewa

30 września 2019, Miłosz Magrzyk

Bohaterem meczu okazał się Jakub Podolak. To właśnie on zdobył bramkę dla zespołu z Wąsewa.