GKS pokonał drużynę z Mystkówca Starego

Dodano: 7 października 2019 08:09, Autor: Miłosz Magrzyk

Mecz zakończył się wynikiem 3:1. Zawodnicy, którzy zapewnili drużynie zwycięstwo, to Andrzej Piwoński i Marcin Kapica.
GKS zmierzył się z WKS-em z Mystkówca Starego. Zespół z Andrzejewa w meczu objął prowadzenie dzięki Andrzejowi Piwońskiemu. To właśnie ten zawodnik, wykorzystując dobre zagranie Marcina Kapicy, umieścił piłkę w bramce rywali. Choć, jak przyznali zawodnicy GKS-u, początek meczu mógł potoczyć się zupełnie inaczej, ponieważ według nich sędzia nie odgwizdał rzutu karnego dla drużyny z Mystkówca Starego po tym, jak Patryk Kraszewski zagrał ręką.

Niewiele trzeba było czekać, aby zobaczyć kolejnego gola w wykonaniu GKS-u. Bramkę po uderzeniu głową zdobył Marcin Kapica. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 2:0.

W drugiej połowie wyraźnie ożywił się WKS. Marcin Kapica zapomniał jednak, że po przerwie nastąpiła zmiana stron. W konsekwencji umieścił piłkę w bramce swojej drużyny. Bramka samobójcza nie zdołała jednak negatywnie wpłynąć na zespół z Andrzejewa.

Pod koniec regulaminowego czasu gry jeszcze jedną bramkę strzelił Andrzej Piwoński. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3:1.

Przebudowa głównej ulicy w Bogutach-Piankach ukończona (zdjęcia)

7 października 2019, UG Boguty-Pianki, red. MK

Aleja Papieża Jana Pawła II w ostatnich miesiącach została gruntownie przebudowana.

W starostwie rozmawiano o kształceniu dualnym

6 października 2019, Miłosz Magrzyk

System kształcenia dualnego opiera się na ścisłej współpracy przedsiębiorstwa i szkoły zawodowej.