Kryształ nie dał rady Żółto-Zielonym (zdjęcia, wideo)

Dodano: 8 października 2019 08:44, Autor: Miłosz Magrzyk

Ostrovia pokonała rywali 5:2. Pierwszą w tym meczu bramkę dla Żółto-Zielonych strzelił Robert Wilczewski.
Ostrovia przed własną publicznością pokazała klasę. Podopieczni trenera Pawła Kowalczyka podejmowali na własnej murawie Kryształ Glinojeck. Żółto-Zieloni pokonali przeciwników 5:2.

Pierwszą bramkę dla Żółto-Zielonych zdobył Robert Wilczewski. Kilka minut później wynik podwyższył Patryk Gromek.

W drugiej połowie Żółto-Zieloni kontynuowali skuteczną grę. W 59 minucie bramkę dla drużyny zdobył Jakub Małkiński, a niecałe 20 minut później Patryk Gromek. Ostatni w tym meczu gol dla drużyny z Ostrowi padł już pod koniec regulaminowego czasu gry. Mecz zakończył się wynikiem 5:2.

Kolejny mecz podopieczni trenera Pawła Kowalczyka rozegrają 13 października.

8 października jest ostatnim dniem, w którym można się dopisać elektronicznie do spisu wyborców.