Ostrovia rozgromiła Żbika (zdjęcia, wideo)

Dodano: 8 października 2019 09:22, Autor: Miłosz Magrzyk

Bramki dla drużyny z Ostrowi strzelały: Izabela Lenarczyk, Karolina Piasecka i Amelia Skowrońska.
Ostrovia pokonała drużynę z Nasielska. Sytuacji, które mogły zakończyć się oddaniem celnego strzału, było wiele, jednak nie wszystkie udało się wykorzystać. Pomimo tego ostrowskie piłkarki mecz ze Żbikiem i tak zaliczą do udanych.

Dobry wynik meczu okupiony został jednak kontuzjami niektórych zawodniczek. Patrycja Lemańska doznała urazu stawu skokowego w końcówce pierwszej połowy spotkania.

Liczne zmiany dotyczyły pozycji bramkarza. W drugiej połowie spotkania na miejscu Justyny Kazanowskiej stanęła Amelia Pełszyńska. Amelia Pełszyńska doznała jednak urazu w trakcie jednej z interwencji. Poskutkowało to tym, że musiała opuścić boisko. Na jej miejsce weszła Marzena Dzierka.

Podopieczne trenera Michała Kacprzaka mecz musiały zakończyć w dziesiątkę. Mimo tego, że w spotkaniu było trochę zawirowań, mecz zakończył się dla drużyny z Ostrowi pozytywnie. Piłkarki wygrały 7:0.

Cztery bramki dla drużyny zdobyła Izabela Lenarczyk, dwie Karolina Piasecka, a jedną Amelia Skowrońska.

Obecnie Ostrovia znajduje się na 7 miejscu w tabeli. Liderem zestawienia są Królewscy Płock.

Miejski Dom Kultury zaprasza na koncert Wiesława Tupaczewskiego - lidera kabaretu OT.TO.