GLKS Lelis nie dał rady drużynie z Andrzejewa

Dodano: 14 października 2019 08:41, Autor: Miłosz Magrzyk

Mecz zakończył się wynikiem 4:2. Do zwycięstwa drużynę poprowadzili Marcin Rakowiecki i Andrzej Piwoński.
Niedługo kibice musieli czekać na pierwszą bramkę dla GKS-u. W 16 minucie bramkarz drużyny GLKS Lelis popełnił faul w polu karnym na Damianie Płotczyku. Rzut karny bezbłędnie wykorzystał Marcin Rakowiecki.

Po tym wydarzeniu za chwilę padła kolejna bramka dla GKS-u. Tym razem nie zawiódł Andrzej Piwoński. Wynikiem 2:0 zakończyła się pierwsza połowa meczu.

Po przerwie dobra passa drużyny z Andrzejewa nadal trwała. Gola na 3:0 głową zdobył Andrzej Piwoński. Później jednak zawodnicy GKS-u stracili czujność, co bardzo szybko wykorzystali rywale. W chwili wynik zmienił się na 3:2.

Pod koniec regulaminowego czasu gry ponownie Andrzej Piwoński nie zawiódł i strzelił kolejnego gola w tym meczu, przypieczętowując w ten sposób zwycięstwo swojej drużyny.

Vulcan nie dał rady pokonać drużyny z Ostrowi. Mecz zakończył się wynikiem 4:2.

Zespół z Wąsewa pokonał Borutę

Mecz zakończył się wynikiem 2:1. Adrian Waracki i Michał Rychlik zapewnili drużynie zwycięstwo.