Sokół wygrał w Łodzi

Dodano: 21 października 2019 08:11, Autor: Miłosz Magrzyk

Najlepszym strzelcem w drużynie Sokoła okazał się Maciej Cukierda, który zdobył 26 punktów.
Zespół ŁKS AZS UŁ SG Łódź okazał się nie straszny drużynie ostrowskich koszykarzy.

1 kwartę koszykarze Sokoła wygrali 23:21. W 2 kwarcie, w przeciwieństwie do pierwszej, która była bardzo wyrównana, sytuacja wyglądała nieco inaczej. To zespół z Łodzi dominował. Do przerwy na tablicy wyników można było zobaczyć zapis 46:45. W 3 kwarcie zespół z Ostrowi Mazowieckiej wyszedł na 6 punktów przewagi, ale pod koniec rywale nie zawiedli swoich kibiców i trafili 4 rzuty wolne. Na tablicy widniał wynik 66:68.

4 kwarta niewątpliwie obfitowała w emocje, a to za sprawą tego, że na 2,5 minuty przed końcem spotkania na tablicy kibice zobaczyli wynik 82:82, jednak to Sokół zdobył punkty, za sprawą czego wynik zmienił się na korzyść drużyny z Ostrowi Mazowieckiej. Choć każdy z zespołów miał szansę wykorzystać jeszcze w 4 kwarcie rzuty wolne, żaden tego nie zrobił.

Dzięki zwycięstwu w Łodzi Sokół awansował na 6 miejsce w tabeli. Najlepszym strzelcem Sokoła w meczu okazał się Maciej Cukierda, który zdobył 26 punktów. Ponadto w drużynie zadebiutował Bogdan Izrailewski. W meczu zdobył 5 punktów.

Mecz zakończył się wynikiem 8:3. Dla zespołu z Andrzejewa szczególnie zasłużył się Andrzej Piwoński.

Panie z KGW w Tymiankach wystąpiły w "Agrobiznesie"

20 października 2019, Miłosz Magrzyk

Osoby, które należą do Koła Gospodyń Wiejskich w Tymiankach, w różny sposób promują gminę Boguty-Pianki.

Trwają Drużynowe Mistrzostwa w Kręgle

Obecnie na pierwszym miejscu w tabeli znajduje się zespół MOSiR, na drugim Tygrysy, a na trzecim Schneider.