Finał Pucharu Polski. Ostrovia zwyciężyła Żbika

Dodano: 24 października 2019 08:02, Autor: Miłosz Magrzyk

Mecz zakończył się wynikiem 3:1. Wszystkie bramki dla Żółto-Zielonych zdobył Patryk Gromek.
Wczoraj, 23 października, podopieczni trenera Pawła Kowalczyka zagrali w Nasielsku, gdzie zmierzyli się ze Żbikiem. Choć Żółto-Zieloni nie grali przed własną publicznością, nie zawiedli. Piłkarze drużyny z Ostrowi Mazowieckiej pewnie pokonali drużynę przeciwną, wygrywając mecz 3:1. Bohaterem wczorajszego spotkania okazał się Patryk Gromek.

Na 1. gola w meczu nie trzeba było długo czekać. Już w 13 minucie Ostrovia mogła cieszyć się z bramki, którą zdobył Patryk Gromek.

Następny gol padł 3 minuty później. Bramkę ponownie zdobył Patryk Gromek. Z wynikiem 2:0 Żółto-Zieloni zeszli na przerwę.

2 połowa meczu również ułożyła się po myśli podopiecznych trenera Pawła Kowalczyka. Patryk Gromek lobem z 40 metra pokonał bramkarza przeciwników i sprawił, że piłka trafiła wprost do bramki.

Żbik Nasielsk, mimo starań, nie był w stanie zagrozić drużynie z Ostrowi Mazowieckiej. Żółto-Zieloni w meczu stracili tylko 1 bramkę.

Źródło zdjęcia: Anna Augustyniak

Ostrowskie Targi Pracy i Przedsiębiorczości (zdjęcia, wideo)