Ostrovia pokonała Husarki

Dodano: 4 listopada 2019 08:20, Autor: Miłosz Magrzyk

Mecz zakończył się wynikiem 6:1. Podopieczne trenera Kacprzaka cieszyły się ze zwycięstwa.
Początek meczu w Mochowie nie zwiastował niczego dobrego dla ostrowskich piłkarek. Już po kwadransie drużyna przeciwniczek zdobyła 1. bramkę. Później okazało się jednak, że była to jedyna w tym meczu bramka Husarek.

Jednak już minutę później, podopieczne trenera Michała Kacprzaka, pewnie wykorzystały rzut karny. Piłkę w siatce umieściła Amelia Skowrońska.

W pierwszej połowie spotkania kibice mogli zobaczyć jeszcze 1 bramkę. Tym razem gola dla drużyny z Ostrowi zdobyła Paulina Pakieła. Z wynikiem 2:1 podopieczne trenera Kacprzaka zeszły do szatni na przerwę.

Druga połowa spotkania toczyła się już w pełni po myśli ostrowskich piłkarek. Dwie bramki zdobyła Izabela Lenarczyk, a po jednym golu strzeliły Marzena Dzierka i Natalia Komor.

Jak przyznały same piłkarki, w meczu szczególnie zasłużyły się też obrończyni Sylwia Śladewska i bramkarka Amelia Pełszyńska. W środku pola swoją drużynę dzielnie wspierała Karolina Piasecka.

Mecz Ostrovia Ostrów Mazowiecka - Husarki Mochowo zakończył się wynikiem 6:1.

Źródło zdjęcia: Anna Augustyniak

Policjanci ustalili, że 33-letni mieszkaniec powiatu ostrowskiego nie ustąpił pierwszeństwa kierowcy samochodu ciężarowego.

Wkra nie dała rady pokonać KS-u

Kamil Urbanik i Mateusz Pałubiński to zawodnicy, którzy doprowadzili zespół z Wąsewa do zwycięstwa.

Żółto-Zieloni nie zdołali pokonać GKS-u (zdjęcia, wideo)

Podopieczni trenera Pawła Kowalczyka przegrali 1:2.