Rozwiąż krzyżówkę i zgarnij nagrodę

Dodano: 8 listopada 2019 08:27, Autor: Miłosz Magrzyk

W konkursie "Szarady" mogą wziąć udział uczniowie klas IV, V, VI, VII i VIII szkół podstawowych z terenu powiatu ostrowskiego.
Pracownicy Miejskiej Biblioteki Publicznej w Ostrowi Mazowieckiej podjęli kolejne kroki w celu popularyzacji czytelnictwa i zachęcenia dzieci do częstszego odwiedzania biblioteki.

REKLAMAW konkursie "Szarady" mogą wziąć udział uczniowie klas IV, V, VI, VII i VIII szkół podstawowych z terenu powiatu ostrowskiego.

Uczeń, który zechce wziąć udział w zabawie, musi przynieść wypełnioną krzyżówkę do Oddziału dla Dzieci MBP w Ostrowi Mazowieckiej oraz stosowną zgodę, dotyczącą przetwarzania danych i użycia wizerunku uczestnika do działań związanych z akcją. Krzyżówkę wraz z wypełnioną zgodą należy dostarczyć do 30 listopada.

Kolejne krzyżówki będą pojawiały się co miesiąc, a po upływie każdego miesiąca, spośród prawidłowych rozwiązań, będzie losowany zwycięzca. Otrzyma on nagrodę rzeczową.

Zwycięzca będzie ogłaszany w pierwszym tygodniu kolejnego miesiąca. Pierwszy laureat nagrodę otrzyma już w pierwszym tygodniu grudnia. Wręczanie nagród odbędzie się w tymczasowej siedzibie ostrowskiej książnicy, czyli Starej Elektrowni przy ul. 11 Listopada 7. Informacje o wynikach konkursów będą zamieszczane na stronie internetowej MBP oraz na facebookowym profilu biblioteki.

Szczegółowe informacje związane z konkursem dostępne są na stronie internetowej MBP oraz na facebookowym profilu biblioteki.Źródła zdjęć: https://pixabay.com/pl/ i MBP w Ostrowi Mazowieckiej

Zobacz również

Piłkarki zagrają z GOSiR-em

8 listopada 2019, Miłosz Magrzyk

To ostatni mecz rundy jesiennej, który piłkarki zagrają u siebie. Ostrovia powalczy z zespołem z Piaseczna.

Weź udział w XII Festiwalu Pieśni Maryjnej w Wąsewie

8 listopada 2019, UG Wąsewo, red. MK

Zgłoszenia trwają do 12 listopada.

Podsumowanie działań młodych radnych III kadencji

8 listopada 2019, UG Ostrów Maz., red. MK

Podsumowanie dwuletniej działalności młodych radnych przedstawił Jakub Szczubełek.

Komentarze

Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

TERRAZYT - ROLETY, OKNA, DRZWI

ul. 11 Listopada 1/1
07-300 Ostrów Mazowiecka

UWAGA! NOWA KOLEKCJA RZYMSKICH ROLET I ZASŁON !

ZHUP "MARK" S.C. Ryszard Kunka Marcin Kunka

ul. Sikorskiego 51A
07-300 Ostrów Mazowiecka

Meble wysokiej jakości na zamówienie!

ŻALMAL

ul. Duboisa 82
07-300 Ostrów Mazowiecka

Żaluzje, rolety, moskitiery, markizy, karnisze, plisy!

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]