Maraton Fitness w Ostrowi (zdjęcia, wideo)

Dodano: 18 listopada 2019 08:29, Autor: Miłosz Magrzyk

Pieniądze uzyskane ze sprzedaży biletów zostaną przekazane na rzecz fundacji LePsie Jutro.
Fundacja LePsie Jutro została założona z miłości do zwierząt, a powstała w styczniu tego roku. Jej misją, jak podają osoby tworzące fundację, jest niesienie pomocy zwierzętom bezdomnym i bezbronnym.

REKLAMAZwierzę, która trafi pod opiekę fundacji LePsie Jutro, objęte zostaje kompleksową opieką weterynaryjną, jest regularnie karmione, a także transportowane, np. do domów, w których może, choć tymczasowo zamieszkać.

Aktualnie podopieczni fundacji LePsie Jutro znajdują się w hotelikach, za które trzeba płacić. Fundacja cały czas poszukuje sponsorów oraz środków, które umożliwią jej dalsze funkcjonowanie. Pieniądze uzyskane z biletów (w cenie 25 złotych) na Maraton Fitness pomogą fundacji w opłaceniu bieżących rachunków.

W ramach Maratonu Fitness zaplanowano wiele różnych zajęć. Zajęcia z zumby prowadzili instruktorzy, tacy jak: Aleksandra Pyśk, Paweł Skibiński, Marta Kotlenga i Joanna Zglec. Aneta Dulkowska poprowadziła zajęcia pn. "BodyArt flow", a Dorota Mysiołowska krótką lekcję pn. "Brazylijskie pośladki". Zajęcia pt. "Dance classes" prowadził Michał Baran. "Dance aerobik" to zajęcia, w ramach których uczyła Ewelina Świerad. Trening wzmacniający poprowadziła Milena Kozłowska, a zajęcia latino fitness Martyna Swaczyna. Osoby, które lubią cross-fit, mogły poćwiczyć z Pawłem Borowym, a maraton zakończyły zajęcia pn. "Stretching", które poprowadziła Barbara Siwek.

Osoby, które chcą na bieżąco obserwować poczynania fundacji, mogą zrobić to, regularnie odwiedzając jej facebookowy profil. Link: https://www.facebook.com/pages/category/Nonprofit-Organization/Fundacja-LePsie-Jutro-1464987640304612/.

Zobacz również

Otwarcie lodowiska przełożone

15 listopada 2019, MOSiR, red. MK

Wszystkiemu winna jest niesprzyjająca pogoda.

18-latka potrącona na przejściu dla pieszych

15 listopada 2019, KPP Ostrów Maz., red. MK

Dziewczyna została przewieziona do szpitala.

Zaginął Mieczysław Zaremba

15 listopada 2019, KPP Ostrów Maz., red. MK

Osoby mające informacje na temat miejsca pobytu zaginionego proszone są o pilny kontakt z policją.

Komentarze

Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

Bank Spółdzielczy w Ostrowi Mazowieckiej

ul. Plac Księżnej Anny Mazowieckiej 2
07-300 Ostrów Mazowiecka

Jesteśmy z Wami od 1898r.!

Kebab na ulicy Warszawskiej

ul. Gęsia 1
07-300 Ostrów Mazowiecka

Każdego dnia NOWA PROMOCJA!

Góralczyk Nieruchomości

07-300 Ostrów Mazowiecka

Działamy na terenie Ostrowi Mazowieckiej i okolic! Zapraszamy!

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]