OKK Sokół - UKS Wołomin 58:85. Gorycz porażki

Dodano: 24 października 2005 21:58, Autor: Kibice OKK Sokół

W trzecim swoim ligowym występie, nadal mający problemy kadrowe OKK Sokół przegrał na własnym parkiecie z dotychczasowym liderem grupy zespołem UKS Wołomin 58:85. W pierwszej kwartę trochę przespaliśmy i goście uzyskali wyraźne prowadzenie, ale już II kwarta należała do nas i straty zostały odrobione. W naszym zespole w tym meczu mógł zagrać tylko jeden wysoki zawodnik, ale wyrównane spotkanie toczyło sie do połowy III kwarty. Wszystko się dobrze układało do stanu 52:45 dla Sokoła, jednak trener gości wprowadził do gry dodatkowego wysokiego zawodnika, dzieki temu uzyskał przewagę na tablicach i koszykarze z Wołomina zaczęli zdobywać przewagę punktową. Z czasem nam brakowało sił, a górę zaczęło brać doświadczenie i lepsze zgranie naszych przeciwników. Po trzech kwartach przegrywaliśmy 6 punktami. Czwarta kwarta to zdecydowana przewaga gości. Ostatecznie -mimo wszystko- po niezłej grze przegraliśmy 58:85.

Nasz zespół przystąpił do tego spotkania dość niskim składem, jako zmiennicy byli jedynie młodzi zawodnicy dopiero zdobywający doświadczenie w rozgrywkach - dlatego - według wielu - Sokół skazany był na "rzeź". Po meczu wszyscy mówili że nie było źle, widać było jedynie brak wysokich - nie było dwóch centrów Sokoła, a szczególnie brak P. Chmielewskiego, który mógły przechylić szalę zwycięstwa na korzyść ostrowskiej drużyny.

OKK SOKÓŁ - UKS Wołomin 58:85 (11:16) (19:15) (16:21) (12:33)