Sokół ponownie przegrał

Dodano: 9 grudnia 2019 08:49, Autor: Miłosz Magrzyk

Sokół uległ rywalom 58:84. Ponadto w sobotę oficjalnie karierę zakończył jeden z zawodników - Piotr Barszcz.
W sobotę, na hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ostrowi Mazowieckiej, podopieczni trenera Daykoli zagrali z zespołem Tur Basket Bielsk Podlaski. Tym razem również szczęście nie sprzyjało zawodnikom Sokoła.

W I kwarcie Sokół przegrał z rywalami 10:19, w II kwarcie uległ 16:28, III kwartę wygrał 24:17, a IV przegrał 8:20.

Jak przyznali sami zawodnicy, od początku mecz nie układał się po ich myśli. Koszykarze stwierdzili, że podejmowali złe decyzje, a to przełożyło się na brak skuteczności rzutowej. Ostatecznie Sokół przegrał 58:84.

Ponadto w sobotę oficjalnie karierę w Sokole zakończył jeden z zawodników - Piotr Barszcz.

Za tydzień Sokół zagra na wyjeździe. Jego rywalem będzie Stal Stalowa Wola.

Źródło zdjęcia: Sokół Ostrów Mazowiecka

Muzeum - Dom Rodziny Pileckich zaprasza na historyczne warsztaty modelarskie.