Spektakl pt. "Świąteczna gorączka Olafa" (zdjęcia)

Dodano: 14 stycznia 2020 08:21, Autor: Gminna Biblioteka Publiczna w Małkini Górnej, red. Miłosz Magrzyk

Widzowie byli zachwyceni grą aktorów, kolorowymi kostiumami oraz barwną i ciekawą scenografią.
W grudniu w Gminnej Bibliotece Publicznej w Małkini Górnej aktorzy ze Studia Teatralnego Krak-Art z Krakowa wystawili spektakl pt. "Świąteczna gorączka Olafa". Na widowisko przybyły przedszkolaki z grup: "Żabki", "Niedźwiadki", "Biedronki", "Motylki" oraz "Pszczółki" z Przedszkola Samorządowego w Małkini Górnej.

REKLAMAAktorzy przedstawili bajkę, która nawiązywała do świąt Bożego Narodzenia. W królestwie Arendele zbliżały się święta, a siostry Ania i Eliza były bardzo szczęśliwe, że po raz pierwszy od wielu lat mogą razem je spędzić. Sympatyczny bałwanek Olaf nie mógł doczekać się kiedy zobaczy ubraną choinkę i prezenty. Radosny okres przygotowań świątecznych zakłóciło przeziębienie królowej, a Ania uświadomiła sobie, że ich rodzina nie ma tradycji świątecznych. Wtedy z pomocą przybył Olaf.

Jak każda bajka, tak i ta, nie tylko bawiła, ale i uczyła. Dzieci w trakcie widowiska zapoznały się ze zwyczajami bożonarodzeniowymi, które mają swoją wieloletnią tradycję i głęboko ukryte znaczenie.

Widzowie byli zachwyceni grą aktorów, kolorowymi kostiumami oraz barwną i ciekawą scenografią. Całość dopełniała oryginalna oprawa muzyczna. W trakcie całego przedstawienia młodzi artyści w zabawny sposób angażowali dzieci do aktywnego udziału w spektaklu, dzięki czemu salę wypełniał wesoły śmiech doskonale bawiących się przedszkolaków.

Źródło zdjęć: Gminna Biblioteka Publiczna w Małkini Górnej

Zobacz również

OSP w Małkini Górnej ma nowy samochód (wideo)

14 stycznia 2020, OSP w Małkini Górnej, red. Miłosz Magrzyk

Zakup samochodu ratowniczo-gaśniczego dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Małkini Górnej został zrealizowany m.in. dzięki środkom z Urzędu Gminy w Małkini.

Spotkanie z cyklu "Spacerkiem po Ostrowi"

13 stycznia 2020, MBP w Ostrowi Mazowieckiej, red. Miłosz Magrzyk

Ryszard Ejchelkraut opowie o postaciach, takich jak ppłk Karol Piłat i prof. Jerzy Piłat.

Policjanci będą kontrolować autobusy

13 stycznia 2020, KGP w Warszawie, red. Miłosz Magrzyk

W związku ze zbliżającymi się feriami zimowymi policjanci w całym kraju podejmą działania związane z zapewnieniem bezpieczeństwa osobom wyjeżdżającym na wypoczynek.

Komentarze

Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

Pizzeria PrimaVera

ul. Wiejska 6
07-300 Ostrów Mazowiecka

Zapraszamy do nowej pizzerii w Ostrowi! tradycyjny, włoski smak!

WRI-Deweloper

ul. Kolarska 26 (przy placu budowy)
07-300 Ostrów Mazowiecka

APARTAMENTY KOLARSKA - ETAP II

Pierogownia. Catering Zdrojkowscy.

ul. Plac Waryńskiego 2D
07-300 Ostrów Mazowiecka

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]