MKS Małkinia. Wyniki XIII Kolejki LO. Dobra passa trwa

Dodano: 1 listopada 2005 20:13, Autor: Ariel

Na dwa mecze przed końcem jesiennego sezonu piłkarskiego drużyna z Małkini umocniła się na czwartej pozycji w tabeli wygrywając czwarty z rzędu mecz. Tym razem pokonała ona na wyjeździe drużynę z Unina 2:0.

Już pierwsza połowa meczu napawała wielkim optymizmem, gdyż zawodnicy z Małkini dominowali na całym boisku przeciwnika. Strzelili nawet jedną bramkę, ale sędziowie dopatrzyli się spalonego i nie uznali gola. Kolejne akcje też byłyby w stanie zakończyć się bramką, gdyby nie lekki pech prześladujący MKS. Podczas jednej z takich akcji, sam na sam z bramkarzem, znalazł się Arkadiusz Imiński. Piłka strzelona przez niego minimalnie przeleciała nad poprzeczką. Podobną akcję miał Grzegorz Kuropatwa, jednak tym razem to bramkarz ORŁA skutecznie zatrzymał piłkę. Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem.

Po przerwie MKS podkręcił tempo. Przeciwnicy nie mając sposobu na zatrzymanie naszych zawodników zaczęli uciekać się do coraz częstszych fauli. Po jednym z nich do piłki podszedł Artur Żelakiewicz i skutecznie wrzucił piłkę w pole karne przeciwnika. Tam czekał już na nią Daniel Góral i strzałem z głowy pokonał w 56 minucie meczu bramkarza z Unina. Po tej bramce w szeregi drużyny ORŁA Unin wkradł się chaos. Nie mogli oni znaleźć sposobu na sforsowanie skutecznej obrony MKS-u, która to odbierała im każdą piłkę Po jednym takim przechwycie Artur Żelakiewicz podał piłkę na skrzydło Radosławowi Przesmyckiemu, który ogrywając dwóch obrońców posłał ją między nogami bramkarza do bramki. Po tej akcji wiadomo już było, kto wygra mecz. Przeciwnicy do końca meczu nie znaleźli sposobu na zmniejszenie porażki i całą pule zgarnęli chłopcy z Małkini.

Orzeł Unin - MKS Małkinia 2:0 (0:0)
MKS Małkini: Ostrowski, Polak, Stachurski, Tarnowski, Żelakiewicz, Góral, Imiński, Małkiński (80min Rutkowski), Sierota, Przesmycki, Kuropatwa.