Zmagania tenisistów stołowych (zdjęcia)

Dodano: 28 stycznia 2020 09:12, Autor: MOSiR w Ostrowi Mazowieckiej, red. Miłosz Magrzyk

Po rozegraniu turnieju na pozycji lidera umocnił się Artur Piersa.
W 3 turnieju zaliczanym do tegorocznego cyklu Grand Prix, który został rozegrany 19 stycznia, triumfował Artur Piersa, dzięki czemu umocnił się na pozycji lidera w klasyfikacji ogólnej. Tuż za nim uplasował się ubiegłoroczny zwycięzca Grand Prix Jacek Obidziński. Z ostrowskich tenisistów najwyżej sklasyfikowany został Paweł Dąbrowski - zajął 4 miejsce. Marcin Jastrzębski zajął miejsce 6.

Grano systemem mieszanym. Najpierw do 2 przegranych, a następnie o poszczególne miejsca. Kolejne zawody odbędą się 16 lutego, na które już dzisiaj zapraszamy wszystkich amatorów tenisa stołowego.

Źródło zdjęć: MOSiR

Turniej Piłkarski o Puchar Dyrektora MOSiR (zdjęcia, wideo)

28 stycznia 2020, Miłosz Magrzyk

W turnieju najlepsza okazała się KS Ostrovia I. Na II miejscu uplasowali się piłkarze drużyny Olimpia Zambrów, a na III zawodnicy drużyny Ruch Wysokie Mazowieckie.