Dziki pokonały Sokoła

Dodano: 29 stycznia 2020 09:37, Autor: Miłosz Magrzyk

Mecz zakończył się wynikiem 97:84 dla drużyny Dziki Warszawa.
25 stycznia Sokół Ostrów Mazowiecka rozegrał mecz z drużyną Dziki Warszawa. Od początku jednak podopieczni trenera Daykoli nie byli w stanie wypracować przewagi punktowej nad przeciwnikami.

W I kwarcie Sokół przegrał 23:24, w II kwarcie 22:25, w III 23:26, a w IV 16:22. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 97:84 dla drużyny Dziki Warszawa.

Źródło zdjęcia: Anna Augustyniak

Szkolenie z zakresu BDO (zdjęcia, wideo)

28 stycznia 2020, Miłosz Magrzyk

W spotkaniu wzięli udział m.in.: poseł Henryk Kowalczyk, burmistrz miasta Jerzy Bauer, a także Joanna Krzyżanowska - pracownik IOŚ.