MKS Małkinia. Wyniki XIV Kolejki LO. MKS na topie

Dodano: 6 listopada 2005 21:27, Autor: Ariel

Z 20 minutowym opóźnieniem rozpoczął się 6 listopada 2005 r. w Małkini przedostatni mecz pierwszej rundy rozgrywek sezonu 2005/2006 okręgówki siedleckiej. MKS Małkinia gościł u siebie przedostatnią w tabeli drużynę POGOŃ II Siedlce.

Łatwy z pozoru do wygrania mecz okazał się bardzo ciężką i wymagającą rozgrywką. Padło w nim aż sześć bramek, w tym cztery dla MKS-u. Trener Suchodolski trzykrotnie dokonywał zmiany zawodników, ażeby trzy punkty móc zostawić w Małkini.

- Był to mecz niewykorzystanych szans ze strony małkińskich piłkarzy – narzekał na swoich podopiecznych trener MKS-u Zbigniew Suchodolski. – Szczególnie w pierwszej połowie chłopcy przeprowadzili kilka naprawdę ładnych akcji, ale nie potrafili ich wykończyć. Dwoma, trzema podaniami przedostawali się pod bramkę przeciwników, jednak nie potrafili w sytuacjach 100% strzelić gola. Cały mecz był bardzo ciężki i brawa dla naszych zawodników, że na 12 minut przed końcem, przy stanie remisowym, wykrzesali zapasy energii i zdołali strzelić dwie bramki, godnie żegnając się do wiosny z naszymi kibicami.

W pierwszej połowie spotkania, przy ciągłym ataku MKS-u na bramkę POGONI, zawodnicy z Małkini zdołali strzelić tylko jednego gola. Udało się to już w 7 minucie spotkania Adamowi Rutkowskiemu, który skutecznie dobił obroniony strzał Radosława Przemyckiego.

Po przerwie, kiedy licznie zebrani kibice czekali na kolejnego gola w wykonaniu MKS-u do piłki wrzuconej za obrońców doszedł napastnik POGONI i strzałem w dolny róg bramki pokonał bramkarza z Małkini, Krystiana Godlewskiego. Była to 48 minuta spotkania i mecz rozpoczął się od nowa. Tylko pięć minut kibice czekali na odwet ze strony MKS-u. W 53 minucie drugą bramkę dla gospodarzy strzelił Radosław Przesmycki uspokajając chaotyczną grę swoich kolegów. Oprócz gry uspokojona została też chyba ich czujność, gdyż już w 77 minucie siedlczanie ponownie strzelają gola doprowadzając tym samym do wyrównania.
Małkiniach, mocno dopingowani przez swoich kibiców, zrywają się do walki w przeciągu 12 minut strzelają aż dwie bramki kończąc mecz wynikiem 4:2. W 81 minucie ponownie na prowadzenie zespół wyprowadza Radosław Przesmycki, a w osiem minut po nim wynik swoją „główką” pieczętuje Damian Góral.

Na jeden mecz przed końcem jesiennych rozgrywek MKS zajmuje III miejsce w tabeli z taką sama ilością punktów jak ŁKS Łochów mając tylko dwa punkty straty do lidera, zawodników ZRYWU Sobolew.

MKS Małkinia - Pogoń II Siedlce 4:2 (1:0)

• MKS Małkinia: Rutkowski Adam – 8 minuta, Przesmycki Radosław – 53 i 81 minuta, Góral Damian – 89 minuta
  • POGOŃ II Siedlce: Matacz Paweł – 48 i 77 minuta
    Skład MKS Małkinia: Godlewski Krystian, Rutkowski Adam - (68 min. Antoniak Adam), Sierota Sylwester, Giziński Cezary, Polak Jarosław, Tarnowski Radosław – (78 min. Imiński Arkadiusz), Suski Marcin, Góral Daniel, Żelakiewicz Artur, Przesmycki Radosław, Kuropatwa Grzegorz – (46 min. Małkiński).