Sesja Rady Miasta Ostrów Mazowiecka

Dodano: 12 lutego 2020 08:35, Autor: Urząd Miasta w Ostrowi Mazowieckiej, red. Miłosz Magrzyk

Radni będą głosować nad podjęciem uchwały w sprawie wyboru metody ustalenia opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi z terenu nieruchomości zamieszkałych oraz ustalenia stawki tej opłaty.
Informujemy, że w środę 12 lutego 2020 r. o godz. 15.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta ul. 3 Maja 66 rozpocznie się XIV sesja Rady Miasta Ostrów Mazowiecka zwołana w trybie art. 20 ust. 3 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym.

REKLAMAPorządek obrad:

1. Otwarcie sesji.
2. Informacja o porządku obrad.
3. Podjęcie uchwał:
a) w sprawie wyboru metody ustalenia opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi z terenu nieruchomości zamieszkałych oraz ustalenia stawki tej opłaty,
b) w sprawie ustalenia wzoru deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi składanej przez właścicieli nieruchomości położonych na terenie miasta Ostrów Mazowiecka.

4. Zakończenie obrad

Projekty uchwał dostępne są na portalu www.ostrowmaz.esesja.pl Transmisja z obrad dostępna będzie na profilu Rada Miasta Ostrów Mazowiecka na portalu YouTube.

Zobacz również

Dyskoteka na lodowisku

12 lutego 2020, Miłosz Magrzyk

Wydarzenie odbędzie się 14 lutego w godz. 17.00-20.00.

Ostrowscy policjanci otrzymali nowy alkomat (zdjęcia)

12 lutego 2020, KPP w Ostrowi Mazowieckiej, red. Miłosz Magrzyk

W piątek siedzibę ostrowskich policjantów odwiedziła Elżbieta Lanc z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego.

Audycje muzyczne przy dźwiękach klarnetu (zdjęcia)

12 lutego 2020, Urząd Miasta w Ostrowi Mazowieckiej, red. Miłosz Magrzyk

Przed uczniami zaprezentowali się artyści z Filharmonii Kameralnej im. Witolda Lutosławskiego w Łomży.

Komentarze

Dodano: 12 lutego 2020 21:29, (boss21)

Gratulacje wyborcom. Mamy podwyżkę 300%

 

Dodano: 14 lutego 2020 08:31, (zur)

Najpierw do MIESZKAŃCÓW.... chcieliście ścieżki rowerowe to macie KOSZTY, zabawki kosztują. Ścieżki prozdrowotne w otoczeniu spalin,na udrękę (wjazdy) mieszkańców,dostęp do sklepów....kto jest autorem pomysłu /koncepcji budowy. Ile będzie przy okazji wypadków w spotkaniu z rozpędzonymi cyklistami (nikomu nie życzę , mogę służyć przykładami z okolic W..... ) Czy nie można było wybrać prozdrowotne okolice,mniej kosztowne w budowie, takich nie brakuje. . Kogo wybraliście /wybraliśmy na radnych,zgranych graczy którzy myślą o własnych interesach a najmniej o nas mieszkańcach. Pan Burmistrz dał się także ograć wpuścić mówiąc popularnie w ""maliny ""jak małe dziecko we mgle. Dlaczego Pan Burmistrz z radnymi nie staną przed mieszkańcami i nie przedstawią racjonalnego rozliczenia.
Podatki od nieruchomości zostały wyliczone uważam z sufitu jak i sposób liczenia wody do śmieci. Trzeba mieć na uwadze dochody obywateli . Zostały wymienione w międzyczasie liczniki na nowe jak to zostało policzone i wyliczone ze starych i nowych liczników - nowe stawki za śmieci. Woda używana jest także do podlewania działek,warzywa kwiaty. mamy podliczniki proszę o przedstawienie rzetelnego sposobu liczenia KOSZTÓW jaki to ma wpływ na koszty śmieci,czy ścieki. Niech Pan Burmistrz spotka się z mieszkańcami i przedstawi kalkulację sposobu naliczania. Obecnie miasto się starzeje zostały czesto dwie osoby ,dom do utrzymania- które mają udźwignąć kaprysy Ratusza. Chyba że to jest sposób na eutanazję coraz bardziej bezradnych obywateli. To my mieszkańcy Ostrowi Maz. jesteśmy /utrzymujemy waszymi płatnikami rozdmuchanych pensji,diet ....Czy Pan jeszcze jest w PiS czy już w PO. Na razie mamy więcej niewiadomych ,plotek, jak i przeinaczeń a najwięcej hejtu .A my mieszkańcy musimy przemyśleć /zorganizować się w odwołanie obecnej władzy w Ratuszu w referendum.
Wzywam Pana do natychmiastowego spotkania z mieszkańcami i przedstawienie sytuacji finansowej miasta,przeprowadzenie referendum nad zmianami.
(moderator niech powstrzyma się od cenzurowania)

 

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

Ener Solar OZE Piotr Duchnowski

ul. Glina 90
07-320 Małkinia Górna

Darmowa energia ze słońca

SALON FIRMOWY FABRYKI MEBLI FORTE S.A.

ul. Biała 1
07-300 Ostrów Mazowiecka

Mocna strona Twojego mieszkania

Kebab na ulicy Warszawskiej

ul. Gęsia 1
07-300 Ostrów Mazowiecka

Każdego dnia NOWA PROMOCJA!

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]