OKK Sokół - LA Basket Warszawa 81:94. Kolejna porażka

Dodano: 17 listopada 2005 23:16, Autor: Kibice OKK Sokół

13 listopada 2005 r. w Hali Szkoły Podstawowej nr 2 przy ulicy Leśnej 15 w Małkini Górnej odbył się kolejny mecz OKK Sokół Ostrów Maz. przeciwko LA Basket Warszawa.
Z uwagi na odbywający się od piątku do soboty w ostrowskim MOSiRz-e Ogólnopolski Festiwal Tańca - mecz rozegrany został w Małkini.
Pierwsza kwarta była bardzo zacięta, gra toczyła się w szybkim tempie, ostatecznie zakończyła się ona wynikiem 13:19 dla gości. W początku drugiej kwarty zawodnicy OKK Sokół pokazali swoje prawdziwe oblicze "przyciskając do ściany" zespół z Warszawy, jednak po kilku minutach goście wrócili do swojego rytmu gry, ostatecznie druga kwarta zakończyła się zwycięstwem 24:22 dla Sokołów. Po przerwie w koszykarzy LA jakby wstąpiły nowe siły zaczęli bardzo dobrze grać i punktowali prawie każdą swoją akcję niestety nie możemy tego samego powiedzieć o ostrowskim zespole. Trzecia kwarta zakończyła się wynikiem 20:29 dla LA Basket Warszawa. Ostatnia cześć meczu była bardzo wyrówna. Jeszcze w połowie tej kwarty nasz zespół doprowadził do remisu jednak nie długo mogliśmy się z niego cieszyć, ponieważ koszykarze z Warszawy rzucili 2 x 3 pkt. i odskoczyli naszym koszykarzom. Ostatecznie czwarta kwarta zakończyła się wynikiem 24:24, a cały mecz 81:94