Apel starosty ostrowskiego

Dodano: 21 marca 2020 07:54, Autor: Starostwo Powiatowe w Ostrowi Mazowieckiej, red. Miłosz Magrzyk

20 marca na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Ostrowi Mazowieckiej pojawił się apel starosty ostrowskiego Zbigniewa Chrupka.
Szanowni pracownicy służby zdrowia, w związku z ogłoszonym stanem zagrożenia epidemicznego oraz w celu zapewnienia ciągłości świadczenia usług przez podmioty lecznicze starosta ostrowski Zbigniew Chrupek prosi o ograniczenie się do wykorzystywania urlopów wypoczynkowych jedynie w koniecznych sytuacjach życiowych oraz o ograniczenie przemieszczania się po terenie powiatu ostrowskiego lub kraju do czasu odwołania obecnego stanu.

REKLAMA



Poniżej znajduje się pełna treść apelu.



Źródło zdjęć: Rafał Matczak i Starostwo Powiatowe w Ostrowi Mazowieckiej

Zobacz również

Komunikat starosty Zbigniewa Chrupka

20 marca 2020, Starostwo Powiatowe w Ostrowi Mazowieckiej, red. Miłosz Magrzyk

Nie stwierdzono przypadków wystąpienia koronawirusa w powiecie ostrowskim. Z treści komunikatu wynika, że 65 osób jest poddanych kwarantannie, a 66 osób objęto nadzorem epidemiologicznym.

Kolejne 4 mln zł z budżetu Mazowsza na walkę z koronawirusem

20 marca 2020, Biuro Prasowe Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie, red. Miłosz Magrzyk

Kolejne 4 mln zł z budżetu Mazowsza na walkę z koronawirusem. Sprzęt medyczny z rezerwy kryzysowej już trafia do szpitali.

Pędził 118 km/h. Zatrzymano mu prawo jazdy

20 marca 2020, KPP w Ostrowi Mazowieckiej, red. Miłosz Magrzyk

Jazda z nadmierną prędkością przez obszar zabudowany stanowi zagrożenie nie tylko dla kierowcy, ale także dla innych użytkowników drogi.

Komentarze

Dodano: 22 marca 2020 00:01, (martyna30)

Ważne jest to, aby lekarze wzięli sobie to do serca, ponieważ to oni często wyjeżdżają na zagraniczne wycieczki, a jak już wyjeżdżają, to niech zostaną w domach na czas kwarantanny. Pozdrawiam

 

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

INVEST DOM Andrzej Buczyński

ul. Plac Księżnej Anny Mazowieckiej 4/2
07-300 Ostrów Mazowiecka

OKNA, DRZWI, PARAPETY, ROLETY, MOSKITIERY, ŻALUZJE

UNI-STER

ul. Wiosenna 7
07-300 Ostrów Mazowiecka

INSTALACJE ELEKTRYCZNE I TELETECHNICZNE, AUTOMATYKA PRZEMYSŁOWA

Santander Consumer Bank S.A.

Pl. Ludwika Waryńskiego 1
07-300 Ostrów Mazowiecka

BANK OD KREDYTÓW

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]