80 000 zł na sprzęt komputerowy dla szkół

Dodano: 5 maja 2020 08:27, Autor: Urząd Miasta w Ostrowi Mazowieckiej, red. Miłosz Magrzyk

Zakupiono tablety i laptopy, które mają stanowić wsparcie dla uczniów mających trudności w komunikacji elektronicznej w czasie zdalnych zajęć.

Pozyskaliśmy 80 000 zł na sprzęt komputerowy dla szkół, biorąc udział w projekcie pt. "Zdalna szkoła", finansowanym ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, w ramach programu operacyjnego "Polska cyfrowa" na lata 2014-2020.

REKLAMAZakupionych zostało 28 laptopów i 8 tabletów z przeznaczeniem na wsparcie uczniów mających trudności w komunikacji elektronicznej w czasie zdalnych zajęć.

Projekt grantowy pn. "Zdalna szkoła - wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego" realizowany jest w ramach programu operacyjnego "Polska cyfrowa" na lata 2014-2020 Osi Priorytetowej nr I "Powszechny dostęp do szybkiego Internetu" działania 1. 1: "Wyeliminowanie terytorialnych różnic w możliwości dostępu do szerokopasmowego Internetu o wysokich przepustowościach".Źródła zdjęć: https://pixabay.com/pl/ i Urząd Miasta w Ostrowi Mazowieckiej

Zobacz również

Wypadek w Ostrowi. Zginęła 83-letnia kobieta (zdjęcia)

5 maja 2020, KPP w Ostrowi Mazowieckiej, red. Miłosz Magrzyk

Do wypadku doszło 4 maja na skrzyżowaniu ulicy Sportowej z ulicą Szkolną. Na miejscu zginęła mieszkanka Ostrowi Mazowieckiej.

Tajemnicza historia gminy Zaręby Kościelne (zdjęcia)

5 maja 2020, Muzeum Dom Rodziny Pileckich, red. Miłosz Magrzyk

Wieś, na początku XV w., założył rycerz Świętosław z Zarębina.

Czas odrodzenia sportu

3 maja 2020, Ministerstwo Cyfryzacji, red. Miłosz Magrzyk

W przypadku korzystania z infrastruktury o charakterze otwartym obowiązują zasady bezpieczeństwa, takie jak: zachowanie dystansu społecznego, obowiązkowa dezynfekcja rąk dla wchodzących i opuszczających obiekt czy brak możliwości korzystania z szatni i węzła sanitarnego (poza WC).

Komentarze

Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

UNI-STER

ul. Wiosenna 7
07-300 Ostrów Mazowiecka

INSTALACJE ELEKTRYCZNE I TELETECHNICZNE, AUTOMATYKA PRZEMYSŁOWA

TAXI 24 h Daniel Suchta

ul. Widnichowska 7
07-300 Ostrów Mazowiecka

TAXI 24 h/dobę

SALON FIRMOWY FABRYKI MEBLI FORTE S.A.

ul. Biała 1
07-300 Ostrów Mazowiecka

Mocna strona Twojego mieszkania

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]