Klubowicze Oriflame wsparli medyków

Dodano: 8 maja 2020 08:52, Autor: Klubowicze Oriflame, red. Miłosz Magrzyk

Przekazano kremy do rąk i stóp, mydła, żele pod prysznic i wiele innych produktów przydatnych w codziennej pielęgnacji.
Do szpitala w Ostrowi Mazowieckiej trafiły produkty pielęgnacyjne od klubowiczów Oriflame. To inicjatywa osób z Ostrowi i okolic, które postanowiły wesprzeć służby medyczne w czasie walki z epidemią koronawirusa.

REKLAMANa ręce dyrektora placówki Artura Wnuka trafiły kremy do rąk i stóp, mydła, żele pod prysznic i wiele innych produktów przydatnych w codziennej pielęgnacji. Dyrektor, dziękując za ten miły gest, obiecał rozdysponować produkty wśród personelu.

W akcję pomocy zaangażowało się 19 klubowiczów: Teresa Komorowska, Ewa Mrowiec, Teresa Chudecka, Honorata Bednarczyk, Hanna Jastrzębska, Dorota Grzyb, Ewa Niewęgłowska-Grabiańska, Elżbieta Tarasiuk, Anna Kacpura, Bożena Rurka, Wioletta Caban, Monika Wójs, Mirosława Rosińska, Krystyna Szołkowska, Olga Rostkowska, Magda Reluga, Agnieszka Socik, Renata Iwańczuk i Maria Bloch.

Źródło zdjęć: klubowicze Oriflame

Zobacz również

229 rocznica uchwalenia Konstytucji 3 maja. Tak świętowano w gminie Małkinia Górna (zdjęcia)

8 maja 2020, Urząd Gminy w Małkini Górnej, red. Miłosz Magrzyk

Tegoroczne obchody zapiszą się w pamięci Polaków w sposób szczególny, a wszystko to z uwagi na panującą w Polsce sytuację związaną z występowaniem koronawirusa.

Żołnierze wspierają przedszkola i żłobki

8 maja 2020, 5 Mazowiecka Brygada Obrony Terytorialnej, red. Miłosz Magrzyk

Żołnierze WOT wspierają placówki oświatowe w walce z koronawirusem i pomagają w ich przygotowaniu do pracy w nowym reżimie sanitarnym. Do zadań terytorialsów należy m.in. prowadzenie szkoleń personelu oraz dostarczanie do placówek płynów do dezynfekcji.

Działania grupy Speed

7 maja 2020, KWP, red. Miłosz Magrzyk

W ubiegłym tygodniu policjanci mazowieckiej grupy Speed ujawnili 410 wykroczeń, do których doszło na drogach naszego województwa. 288 z nich dotyczyła przekroczenia dopuszczalnej prędkości. Stróże prawa nałożyli 322 mandaty, a w 7 przypadkach skierowali do sądów wnioski o ukaranie sprawców wykroczeń. Mundurowi zatrzymali też 10 praw jazdy oraz 27 dowodów rejestracyjnych.

Komentarze

Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

Usługi koparko-ładowarką, koparka, ładowarka, transport ziemi - A. Warchoł

ul. Mazowiecka 44/1
07-310 Ostrów Mazowiecka

Usługi transportowe i roboty ziemne

Canexpol Sp.z o.o.

ul. Kolejowa 25, Komorowo
07-310 Ostrów Maz.

TWORZYMY W TWORZYWIE

Partner AGD-RTV

ul. Lubiejewska 17A
07-300 Ostrów Mazowiecka

Przebijamy ceny konkurencji!

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]