MKS Małkinia remisuje z LKS-em

Dodano: 4 sierpnia 2020 08:33, Autor: MKS Małkinia, red. Miłosz Magrzyk

Dla MKS-u zasłużyli się przede wszystkim Cezary Giziński i Michał Zawistowski.
W sobotę 1 sierpnia podopieczni grającego trenera Karola Dmochowskiego rozegrali pierwszy mecz punkty w ramach ligi okręgowej (grupa Siedlce) sezonu 2020/2021. Na inaugurację udaliśmy się do pobliskiego Ostrówka. Po bardzo interesującym meczu remisujemy to spotkanie 3:3.

Pierwsza połowa z lekką przewagą MKS-u. Objęliśmy prowadzenie po stałym fragmencie gry i bramce Cezarego Gizińskiego. Do 35 minuty kontrolowaliśmy spotkanie, jednak po dobrze wyprowadzonej akcji zespół trenera Kobylińskiego doprowadził do remisu.

W drugiej połowie przebieg meczu uległ zmianie - to Ostrówek wydawał się konkretniejszy, a przede wszystkim był skuteczny. Dwie dość szybko strzelone bramki przez zawodników LKS-u pozwalały sądzić, że komplet punktów zostanie w Ostrówku. Nasz zawodnik na 10 minut przed końcem spotkania strzelił jednak 2 bramki z rzutów karnych. Piłkę raz i drugi w siatce rywali umieścił Michał Zawistowski.

Jak można podsumować obydwa zespoły? Mecz mógł się podobać. Na pewno należą się brawa dla LKS-u Ostrówek za poziom sportowy, jaki zaprezentowali po dość długim rozbracie z Ligą Okręgową. Mecz dla naszych zawodników na pewno ciężki, i oceniając przebieg spotkania punkt wywalczony na wyjeździe należy docenić.

Brawo Panowie za determinację i walkę do ostatniego gwizdka. Przed nami mecz z kolejnym beniaminkiem - Kolektywem Oleśnica. Przygotujmy się do tego spotkania jak najlepiej. Wyeliminujmy drobne błędy, a wtedy przy odpowiednim podejściu jestem spokojny o wynik.

Jeszcze raz brawa za pierwszy mecz!

LKS OSTRÓWEK 3 - 3 MKS MAŁKINIA
bramki: Czarek Giziński, 2x Michał Zawistowski.

Oprócz wyjściowej jedenastki w meczu zagrali też Krystian Sadowski, który zmienił Bartosza Składanowskiego, i Marcin Kraszewski, który na boisko wszedł za Przemysława Maliszewskiego.

GKS Andrzejewo nie zdołał pokonać Wkry Radzanów.

Sparing zakończony remisem

1 sierpnia 2020, KS Ostrovia, red. Miłosz Magrzyk

Żółto-Zieloni w ostatnim sparingu przed startem ligi zremisowali z drużyną Sparta Szepietowo.