GKS rozgromił GUKS

Dodano: 18 sierpnia 2020 07:53, Autor: GKS Andrzejewo, red. Miłosz Magrzyk

Już w środę, w ramach 2 rundy rozgrywek pucharowych, GKS Andrzejewo zmierzy się z zespołem KS Wąsewo.
Piątkowy wieczór - Bayern Monachium gromi Barceloneę 8:2. Niedzielne popołudnie - GKS Andrzejewo sensacyjnie pokonuje GUKS Krasnosielc 8:1. Otworzyli nam drzwi na początku meczu, a my weszliśmy oknem. 2 minuta i Andrzej Piwoński z ostrego kąta wyprowadza nas na prowadzenie. Mija chwila i po wrzucie z autu Radosława Piwońskiego głową trafia Marcin Kapica. 7 minuta spotkania i błąd bramkarza wykorzystuje Radosław Piwoński. Mija kilka minut i po kolejnym aucie Marcin Kapica raz jeszcze trafia do siatki głową. 24 minuta i Andrzej Piwoński lobem mija bramkarza. Na przerwę schodzimy z 5-bramkowym prowadzeniem.

Druga połowa ponownie zaczyna się dla nas wys?mienicie, a premierowego gola w klasie A strzela Daniel Gniazdowski. Honorowe trafienie dla gości to dzieło naszego zawodnika. Marcin Kapica zdobył jednego z najefektowniejszych samobójczych goli w historii futbolu, kompletując specyficznego hat-tricka. Nie pozwoliliśmy rywalom na uwierzenie w odwrócenie wyniku, bo Andrzej Piwoński raz jeszcze trafia do bramki i ten hat-trick jest już taki, jaki być powinien. Wynik ustalił Patryk Malinowski, kierując piłkę do siatki wprost z rzutu rożnego! Fiesta w Andrzejewie, wygrana 8:1!!!

Skład: 1.M.Płotczyk - 22.Kapusta 5.Sierota 19.Kapica 18.Kowalewski ( 82'11.Kępisty ) - 14.R.Piwoński (67'23.D.Płotczyk) 13.Rakowiecki ( 79'17.Pac ) - 6.Gniazdowski 21.Antoniak ( 75'15.Kaczyński ) 10.D.Kraszewski ( 71'3.Malinowski ) - 9. A.Piwoński.

Gole: 2'24'68'A.Piwoński 4'21'Kapica 7'R.Piwoński 48'Gniazdowski 78'Malinowski.

Czekamy na więcej zwycięstw! Za tydzień gramy ponownie u siebie, a rywalem będzie Boruta Kluczbork. Początek spotkania w niedzielę o 17:00. Wcześniej jednak czas na drugą rundę rozgrywek pucharowych. W środę o godzinie 18.00 zagramy u siebie z KS Wąsewo.

Sparingi drużyny MKS Ostrowianka (zdjęcia)

15 sierpnia 2020, MKS Ostrowianka, red. Miłosz Magrzyk

Sprawdź, jak radzili sobie ostatnio młodzi piłkarze.

SMOK. Zakończył się kolejny semestr

14 sierpnia 2020, Michał Chojnowski

Zajęcia w pierwotnej wersji miały odbywać się od stycznia do końca czerwca, jednak w związku z sytuacją panującą w kraju, po odmrożeniu sportu, zdecydowano przedłużyć realizację programu do końca lipca.

Kolektyw Oleśnica został pokonany przez MKS

11 sierpnia 2020, MKS Małkinia, red. Miłosz Magrzyk

Do zwycięstwa drużynę MKS-u poprowadzili: Karol Dmochowski, Michał Zawistowski i Bartosz Składanowski.