Sona Nowe Miasto pokonała zespół KS Wąsewo

Dodano: 3 września 2020 08:11, Autor: KS Wąsewo, red. Miłosz Magrzyk

Zespół z Wąsewa zanotował kolejną porażkę - tym razem 1:2.
W sobotę drużyna KS Wąsewo w ramach 5 kolejki ciechanowsko-ostrołęckiej ligi okręgowej rozegrała mecz z zespołem Sona Nowe Miasto. Po klęsce w Bieżuniu (przegrana 1:9) zespół z Wąsewa zanotował kolejną porażkę - tym razem 1:2. Porażka minimalna, choć przy lepszej skuteczności punkty powinny zostać w Wąsewie, bo już na początku swoje sytuacje mieli Podolak i Murawski. Gola na 0:1 KS stracił po rzucie karnym.

Po przerwie gra nie uległa zmianie. Mecz był wyrównany, ale z delikatną przewagą KS-u. Niestety bramkarz KS-u niefortunnie zainterweniował - piłka odbiła się od niego i wpadała prosto do siatki. Bramkę kontaktową w 85 minucie po pewnie wykonanym rzucie karnym zdobył Wojdak, ale tego popołudnia na więcej bramek kibice liczyć już nie mogli i ostatecznie KS przegrał 1:2. To już 3 porażka, a 2 z rzędu w obecnym sezonie. Na poprawę dorobku punktowego będzie okazja już w najbliższą niedzielę, kiedy to o godzinie 17.00 drużyna podejmie Żbik Nasielsk.

KS Wąsewo 1:2 Sona Nowe Miasto
Bramka: Wojdak

Skład:

Chorodyński - Orłowski, Godlewski, Wojdak (c), Urbanik - Wargulewski, Rychlik, Warszawik, Soporek , Podolak - Murawski oraz Kubat, M.Pałubiński.

Rywalem MKS-u był zespół, który z dorobkiem jednego punktu plasował się na przedostatniej pozycji w tabeli.