Czasowa zmiana organizacji ruchu

Dodano: 17 września 2020 08:28, Autor: KPP w Ostrowi Mazowieckiej, red. Miłosz Magrzyk

Zmiany zaczną obowiązywać od 21 września. Sprawdź, czego dokładnie będą dotyczyły.
Od 21 września rozpocznie się remont wiaduktu nad drogą S8 w ciągu drogi W627 na ul. Lubiejewskiej. W związku z tym wystąpią utrudnienia w ruchu, które będą pojawiały się stopniowo. W ciągu drogi S8 ruch będzie zwężany do 1 pasa ruchu na obu jezdniach w kierunku Warszawy oraz Białegostoku. W pierwszej kolejności zostaną zamknięte lewe pasy ruchu, do dyspozycji kierowców będzie prawy pas. Następnie prawy pas zostanie wyłączony z ruchu, a do dyspozycji kierowców pozostanie lewy pas. Zjazd na węzeł oraz wyjazd z węzła będą utrzymane.

REKLAMAZamknięty będzie przejazd na wprost przez wiadukt oraz skręty w lewo - zarówno od Warszawy, jak i od Białegostoku. Ruch będzie utrzymany w relacjach prawoskrętnych. Dla kierowców będą przygotowane objazdy.

Wszystkie pojazdy, z wyjątkiem wolnobieżnych, będą kierowane następująco:

- auta jadące od Ostrołęki, Łomży, Białegostoku będą kierowane w kierunku Warszawy do węzła Ostrów Maz. Południe i tam będą zawracały i dojeżdżały do węzła Ostrów Maz. Północ, z którego można jechać w kierunku Sokołowa Podlaskiego oraz centrum miasta.

- auta jadące od Ostrowi Mazowieckiej, Sokołowa Podlaskiego oraz Warszawy będą kierowane w stronę Białegostoku do węzła Podborze i tam będą zawracały i dojeżdżały do węzła Ostrów Maz. Północ, z którego kierujący będą mogli jechać w kierunku Ostrołęki i Łomży.

Dla pojazdów wolnobieżnych od strony południowej (centrum Ostrowi Mazowieckiej) będzie prowadzony ruch ul. Lubiejewską, a dalej ul. Sikorskiego aż do ul. Białej i ul. Żwirowej. W przeciwnym kierunku objazd będzie analogiczny. Na czas trwania robót sygnalizacja świetlna na węźle Ostrów Maz. Północ zostanie przełączona w tryb żółtego migacza. Ruch pieszy w ciągu ul. Lubiejewskiej nad drogą S8 będzie utrzymany na każdym etapie prowadzonych robót.

Policja apeluje do kierowców o ostrożną jazdę - jazdą zgodnie z obowiązującą od 21 września czasową zmianą organizacji ruchu.Źródło zdjęcia: https://pixabay.com/pl/

Zobacz również

Funkcjonariusze zatrzymali włamywacza

17 września 2020, KPP w Ostrowi Mazowieckiej, red. Miłosz Magrzyk

22-latek przyznał się do popełnienia zarzucanych mu czynów.

Kierowali, będąc pod wpływem alkoholu

14 września 2020, KPP w Ostrowi Mazowieckiej, red. Miłosz Magrzyk

Każdemu z nich grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Jechał zbyt szybko. Zatrzymano mu prawo jazdy

12 września 2020, KPP w Ostrowi Mazowieckiej, red. Miłosz Magrzyk

Do zatrzymania doszło na ul. Różańskiej. Prawo jazdy stracił mieszkaniec Torunia.

Komentarze

Add comment
Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

KARO-MEBLE

ul. Wileńska 13
07-300 Ostrów Mazowiecka

MEBLE PRODUKOWANE NA INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE KLIENTA

START! Szkoła Języka Angielskiego

ul. Lubiejewska 48
07-300 Ostrów Mazowiecka

Z nami mówisz i myślisz po angielsku bez przerwy!

Canexpol Sp.z o.o.

ul. Kolejowa 25, Komorowo
07-310 Ostrów Maz.

TWORZYMY W TWORZYWIE

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]