OKK Sokół - OTK Ostrołęka 88:115. Niskie loty Sokoła

Dodano: 27 stycznia 2006 09:47, Autor: Tomasz Krupa, ASP

21 stycznia 2006 r. w Hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ostrowi Mazowieckiej odbył się mecz rewanżowy pomiędzy ostrowskim Sokołem, a OTK Ostrołęka.
Pierwsza kwarta była bardzo wyrównana, koszykarze obu zespołów "szli w łeb w łeb", a kwarta zakończyła się minimalną przewagą zespołu gości - 28:29. W drugiej kwarcie zaczęła się sypać powoli obrona Sokołów, a koszykarze z Ostrołęki punktowali nasz zespół, szczególnie rzutami za 3 pkt. Na parkiecie było widać brak w pierwszej piątce dwóch podstawowych graczy Sokoła: Piotra Chmielewskiego i Artura Zadrogi. Po przerwie nasi koszykarze zaczęli odrabiać straty z drugiej kwarty, na początku trzeciej wydawało się, że są wstanie doprowadzić do remisu, ponieważ zniwelowali przewagę OTK do 3 pkt. Lecz jednak to były tylko złudne marzenia, ostatecznie ta kwarta zakończyła się wynikiem 21:24 dla Ostrołęki. W czwartej odsłonie meczu zespół z Ostrołęki już kontrolował całą sytuację na parkiecie. Widać było, że zespół z Ostrowi z minuty na minutę słabnie, było spowodowane przede wszystkim tym, że goście mieli o wiele dłuższą ławkę rezerwowych niż Sokół (praktycznie jeszcze dwie piątki). Pod koniec meczu kontuzji nogi doznał rozgrywający zespołu Sokoła - Bartłomiej Pieńkowski, ten fakt chyba ostatecznie podciął skrzydła naszym koszykarzom. Czwarta kwarta zakończyła się wynikiem 21:35, a ostatecznie mecz 115:88 dla OTK Ostrołęka

My życzymy szybkiego powrotu do zdrowia naszemu rozgrywającemu, a zespołowi z Ostrołęki awansu do II ligi koszykówki mężczyzn

OKK "SOKÓŁ" - OTK "Teletechnika" Ostrołęka 88:115 (28:29 18:27 21:24 21:35)