Piłka siatkowa. Oldboje górą nad LO

Dodano: 1 lutego 2006 07:33, Autor: WK

W niedzielę siatkarze rozegrali czwartą rundę turnieju. W najciekawszym spotkaniu, Oldboje po bardzo zaciętym spotkaniu pokonali 2:1 LO.

Wyniki:
1. ROLSTAL - PAKROL 0:2 (17:25, 31:33)
2. OLDBOJE - LO 2:1 (18:25, 25:14, 25:17)
3. KP STRAŻY POŻ. - RAFAŁKI 0:2 ( 23:25, 21:25)
4. JW 34-70 - STOW."BEZP. POWIAT OSTROWSKI" 2:0 (25:21, 26:24)

:)
Doświadczenie górą nad zapalczywością? Tak było, jest i będzie. A może chłopaki przestraszyli się Piotrka - ich w końcu nauczyciela WF ?
:D

A tak powaznie - nie mogłem byc, a słyszałem, że walka była zacięta.

Oldboye - congrats!

Dodano: 1 lutego 2006 11:49, ~WilQ

No chociaż w pierwszym secie pokazaliśmy na co nas stać, gdyby nie 8 zepsutych zagrywek Oldboje nie wyszli by z 10... no cóż nie zmienia to faktu że przegraliśmy.. Gratuluje Oldbojom... może za rok damy radę :))

Dodano: 1 lutego 2006 15:06, ~Kulczyk

:D
Gdyby babcia miała wąsy, byłaby dziadkiem ;)

I tak nieźle wymiatacie. Radziłbym jednak więcej opanowania po nieudanych akcjach. W powszechnej opinii - to was własnie gubi.

Pozdrawiam LO - także moją kolebkę edukacji
:)

Dodano: 3 lutego 2006 20:08, ~obserwator

witam byłem swiadkiem niedzielnych rozgrywek moim zdaniem zespół lo nie zachował zimnej krwi,dostając kilka bloków z rzedu opuścił rekawice a tego robic nie wolno,ale sa jeszcze mlodzi,ale jak nabioral wiecej doświadczenia to z pewnoscia w przyszłym sezonie pokonaja zespól oldbojów

Dodano: 3 lutego 2006 22:57, ~Tycha

podpisuje sie pod tym obiema rękami :) lewą pisać nie umiem więc krzyżyk musi wystarczyc :D

Dodano: 5 lutego 2006 22:28, ~Rafałek

Właściwie po V rundzie spotkań już jest wiele jasne jeśli chodzi o "pudło". Został tylko jeszcze mecz o 2 miejsce LO - Rafałki. Bilans dotychczasowych pojedynków 1-1, a jak będzie 12 marca - zobaczymy. Z naszej strony obiecujemy walkę o zwycięstwo i postaramy się o ładny mecz dla kibiców, których zapraszam.

Dodano: 6 lutego 2006 17:55, ~artur

Co roku to samo usprawiedliwienie z ust LO. Czekacie ze zwycięstwem aż nam średnia wieku przekroczy 50 :)

Dodano: 6 lutego 2006 21:36, ~huberr

przegralismy mecz na własne zyczenie ale zostaly juz tylko 2 mecze praktycznie o nic, w których moze zagramy w koncu w pelnym skladzie i pokarzemy na co nas stać

Dodano: 8 lutego 2006 17:59, ~Tycha

Hubert według mnie to JW nic nie gra Artur ma troche racji bo meczy z oldbojami nie wytrzymujemy psychicznie

Dodano: 9 lutego 2006 00:15, ~gracz

Oldboje jak zwykle pokonali LO.mlodym udalo sie urwac 1 seta,takiego seta wyrwaly tez Rafałki.. najlepszym meczem ktory został jest na 10% mecz LO-Rafałki. Bedzie walka o II stołek. przekonamy sie kto jest lepszy. ZAPRASZAMY-bo bedzie na co popatrzec