Ostrovia pokonała Pogoń (zdjęcia)

Dodano: 14 listopada 2020 10:05, Autor: KS Ostrovia (drużyna kobiet), red. Miłosz Magrzyk

W sobotnie przedpołudnie, 7 listopada, Ostrovia rozegrała ostatni mecz rundy jesiennej.
Wynik spotkania był imponujący, co bardzo cieszy. Dla drużyny równie ważne było to, że zawodniczki dużo pograły piłką. Akcje były składne, piłka płynnie wędrowała między formacjami, podania były dokładne i celne. Sobotnie strzelanie rozpoczęła Natalia Komor w 10 minucie. Był to jeden z nielicznych meczów, w których trener miał do dyspozycji "szerszą" niż zwykle ławkę rezerwowych.

Ostrovia pragnie podziękować także przeciwniczkom - za grę fair i za ambicje. Walczyły do końca, a nawet wykorzystały chwilowy spadek koncentracji zespołu z Ostrowi i w 81 minucie strzeliły bramkę. Mecz KS Ostrovia - MKS Pogoń Siedlce zakończył się wynikiem 18:1.

Skład: Amelia Pełszyńska, Alicja Kordyszewska, Adrianna Grabowska, Aleksandra Wilk, Sylwia Śladewska, Kinga Nienałtowska, Natalia Komor, Karolina Piasecka, Paulina Pakieła, Izabela Lenarczyk, Amelia Skowrońska, Patrycja Cichowska, Marzena Dzierka, Natalia Grucelska i Ewelina Grucelska.

Gmina Małkinia Górna. Obchody Święta Niepodległości (zdjęcia)