Kolejne zwycięstwa zawodników OKKK (zdjęcia)

Dodano: 24 listopada 2020 08:33, Autor: OKKK, red. Miłosz Magrzyk

Reprezentanci ostrowskiego klubu walczyli w Wasilkowie.
W minioną sobotę, 21 listopada, odbył się kolejny turniej karate kyokushin. Tym razem zawodnicy OKKK walczyli na IV Międzynarodowym Turnieju IKO Matsushima Polish Open w Wasilkowie. Turniej zorganizował Klub Karate Kyokushin w Wasilkowie, którym kieruje sensei Mirosław Jurowczyk (3 dan). Mimo obostrzeń sanitarnych w zawodach wzięło udział ponad 100 zawodników z 10 klubów karate kyokushin, w tym 2 klubów z Ukrainy.

Zawodnicy OKKK wywalczyli 6 medali. Po złoto sięgnęli: Ewa Pasek - juniorka, Kacper Podbielski - kadet, Damian Cymerman - kat. dzieci 8-9 lat., srebro wywalczyła Zuzanna Pasek - kadetka młodsza, a brąz - Adam Kwasiborski i Filip Wilczyński w kategorii kadetów młodszych. Szczęście nie dopisało jedynie Mateuszowi Akackiemu, który przegrał w eliminacjach.

Podczas zawodów sensei Radosław Grabowski i sensei Tomasz Marcjaniak pełnili funkcje sędziów.

Mimo skomplikowanej sytuacji zawody przebiegły bardzo sprawnie, co jest zasługą organizatora sensei Jurowczyka, a także lokalnych władz samorządowych, które go wsparły.

Pobierz plik: Komunikat.pdf

6 medali dla zawodników OKKK (zdjęcia)

18 listopada 2020, OKKK, red. Miłosz Magrzyk

Wśród młodzików świetnie spisał się Kacper Podbielski, który przed czasem wygrał swoje walki i zajął I miejsce. Wśród kadetów po złoto sięgnął Damian Cymerman.

Brązowy medal dla Kacpra Frączyka (zdjęcia)