W najbliższą sobotę tj. 25 lutego 2006 r. na stadionie miejskim przy ulicy Kościuszki 54 w Wyszkowie odbędzie się kolejny sprawdzian naszych piłkarzy, tym razem naszym przeciwnikiem będzie zespół NTP Wyszków (V liga). Mecz rozpocznie się o godz. 12.00.
Wszystkich wiernych fanów naszego zespoły zapraszamy na stadion do Wyszkowa!!!
UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników
oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci
urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności.
[Zamknij]