XXIX Konkurs Recytatorski dla dzieci "Warszawska Syrenka"

Dodano: 2 marca 2006 20:13, Autor: Remigiusz Danelczyk


W piątek, 17. marca w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury (kino "Ostrovia") odbędą się eliminacje powiatowe XXIX Konkursu Recytatorskiego "Warszawska Syrenka". Konkurs organizowany przez Mazowieckie Centrum Kultury i Sztuki oraz Mazowieckie Kuratorium Oświaty towarzyszy nam rokrocznie od dłuższego czasu.
Celem "Warszawskiej Syrenki" jest prezentacja utworów o cenionej wartości literackiej z wyłączeniem utworów zamieszczonych w podręcznikach szkolnych. Uczestnikami Konkursu mogą być dzieci i młodzież od klasy 0 szkoły podstawowej do klasy III gimnazjum. Jury oceniać będzie: dobór repertuaru, interpretację, kulturę mowy oraz ogólny wyraz artystyczny.
Mamy nadzieję, że również w tej edycji Konkursu zaprezentuje się wielu młodych, zdolnych recytatorów z terenu Naszego Powiatu, a laureatom tych eliminacji powiedzie się w warszawskim Finale, który ma odbyć się 8. i 9. kwietnia w siedzibie Mazowieckiego Centrum Kultury i Sztuki przy ul. Elektoralnej 12.

Katalog firm promowane

ALL CLEAN

07-300 Ostrów Mazowiecka / Warszawa

Niezawodne czyszczenie domowych i przemysłowych modułów fotowoltaicznych

ŚWIAT ZAPROSZEŃ

ul. Nurska 33 (wjazd od Biegańskiego)
07-320 Małkinia Górna

Zaproszenia, firmowe kartki świąteczne i inne

Lewiarz Development Sp. z o.o.

ul. Wiejska
07-300 Ostrów Mazowiecka

Osiedle Przy Wiejskiej - wkrótce w sprzedaży!

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]