Media bez wyboru

Dodano: 10 lutego 2021 09:59, Autor: Redakcja

Przekonaj się, jak będzie wyglądać świat bez niezależnych mediów.
W tym miejscu powinnaś/powinieneś przeczytać artykuły z najnowszymi informacjami z życia miasta i powiatu. Jeśli plany rządu się powiodą, możesz ich kiedyś nie zobaczyć naprawdę. Możesz też stracić możliwość korzystania z innych mediów i źródeł informacji.

REKLAMAPolski rząd chce obciążyć firmy medialne - działające legalnie, nieuchylające się od opłat i składek - dodatkowym podatkiem od reklam. Argumentuje to zwalczaniem skutków pandemii COVID-19. Rezultatem takiego działania w trudnym czasie pandemii może być likwidacja części medialnych biznesów.

Rolą mediów nie jest walka ze skutkami pandemii - to rola rządu. Naszą rolą jest rzetelne informowanie Obywateli. Nie ma wolnego kraju bez niezależnych mediów. Nie ma wolności bez wolności wyboru. Dlatego walczymy o wielość i różnorodność mediów w Polsce. A przede wszystkim - o prawo wyboru dla Was, naszych Czytelników.

Dziękujemy za Twoje zrozumienie.
Zobacz również

List otwarty do władz Rzeczypospolitej Polskiej i liderów ugrupowań politycznych

10 lutego 2021, Redakcja

Ruszyła akcja pt. "Media bez wyboru". Jest ona formą protestu przeciwko planom rządu. Przeczytaj list skierowany do władz RP i ugrupowań politycznych.

Komentarze

Add comment

Dodano: 10 lutego 2021 12:14, (wielkiejol)

W naszym kraju niestety nie ma niezależnych mediów :(

 

Dodano: 10 lutego 2021 13:12, (monisia27)

Jakie media niezalężne? Alex Springer i niezależność ???? Hahaha . Niezależna Gazeta Wyborcza , Polityka , Agora ??? Jak głupim można być aby w to wierzyć !!! PUK, PUK k w redakcyjne główki.... Media są narzędziem w pływu na demokracje w Polsce. Im głupszy wyborca tym łatwiej łyka co mu obce wywiady łopatologicznie do głów wsypują. Chyba, że z góry zakładamy , ze Polsce nie toczy sie gra wywiadów, a obce państwa nie chcą mieć swoich na stołkach na jak najwyższych poziomach władzy. Polski przedsiębiorca nie ogłasza sie w mediach, bo go nie stać.Jakie to równe szanse. Finansowanie tzw opinotwórczych ( naganiania osłów) zagranicznych mediów odbywa się w rózny sposób. Jednym z nich legalnym jest zamieszczanie reklam. Akurat te media wyjątkowo sprzyjają mediom niemieckim i reklamy niemeickich koncernów są głównym źródłem utrzymania. Niech zamieszczają , ale niech łlać tak jak to jest w tym "praworządnym " jasnogrodzie" np we Francji, czy Belgii, że o Niemczech nie wspomnę. Trudne do zrozumienia, że te podatki trafie do polkiego budżetu. Piecioosobowy zarząd AGORY przytulił tylko w 2019 roku 4,77 miliona wynagrodzenia.
A tacy wrażliwi na biedę. Zwolnili ponad 500 pracowników. Teraz występują w imieniu swoich mocodawców, którzy są krezusami i dla nich takie podatki to pikuś. Ale pieski maja mordki przy ziemi i szczekają. Daleka jestem od tego, że właściciele OPI sa na smyczy.Oni protestują z głupoty, lemingowej głupoty, lemningowej wiary, że kapitał nie ma narodowosci i że tzw Zachód dba o nas polaczków.!

 

Dodano: 10 lutego 2021 13:57, (kwiczol)

Twoja wypowiedź jest też niedemokratyczna/wolna ponieważ podajesz tylko zarobki jednego właściciela medialnego.

 

Dodano: 10 lutego 2021 15:33, MArek (marekam)


 

Dodano: 10 lutego 2021 15:46, MArek (marekam)

A dwuosobowy zarząd TVP w 2019 zarobił 2,18 mln przy zysku 89 mln (ale przy 1,12 miliarda dotacji z budżetu). Ciekawe jak w 2020...

 

Dodano: 10 lutego 2021 15:49, (monisia27)

MArek skąd te dane ? Jeżeli tak jest to weźmy za d...ten PIS, bo niczym sie nie różni od tych POparańców. Zacznijmy od Ostrowi!

 

Dodano: 10 lutego 2021 16:00, MArek (marekam)

Ze sprawozdania z działalności TVP, złożonego w Radzie Mediów Narodowych...Swoją drogą z braci Kurskich Jacek wybrał hojniejszą firmę...chociaż czy to on wybierał????

 

Dodano: 10 lutego 2021 17:36, (zur)

A kto im kazał strajkować ...sami sobie w kolano przywalili. Mocne zdziwienie wywołało zgłoszenie reklamacji na 45 programów w kablówce i żądanie reklamacji finansowej.Czy ja im kazałem strajkować albo rząd.

 

Dodano: 10 lutego 2021 18:47, krzyh (krzysiek64)

Zrób sobie PUK PUK w głowkę przesiaknięta propagandą TVP.

 

Dodano: 10 lutego 2021 18:54, niedzwiad (kamin23)

Szkoda ze wszystkiego nie wylaczyli????W końcu był by spokój od durnych reklam.

 

Dodano: 11 lutego 2021 07:05, (tokaj)

wincyj reklam hahah

 

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

DOMITOM Tułowiecki

ul. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego 17
07-300 Ostrów Mazowiecka

Podnośniki koszowe, koparki, koparko-ładowarka, automatyka przemysłowa, generatory prądotwórcze, naprawa maszyn.

Kebab na ulicy Warszawskiej

ul. Gęsia 1
07-300 Ostrów Mazowiecka

Każdego dnia NOWA PROMOCJA!

Góralczyk Nieruchomości

07-300 Ostrów Mazowiecka

Działamy na terenie Ostrowi Mazowieckiej i okolic! Zapraszamy!

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]