Zmuszali do prostytucji. Zostali zatrzymani

Dodano: 24 lutego 2021 09:35, Autor: KPP w Ostrowi Mazowieckiej, red. Miłosz Magrzyk

W minionym tygodniu kryminalni z KPP w Ostrowi Mazowieckiej zatrzymali 3 osoby - 2 mężczyzn i kobietę, w związku ze złożeniem przez 32-latkę zawiadomienia o przestępstwie.
Kobieta zgłosiła, że na przełomie stycznia i lutego tego roku została pozbawiona wolności przez 2 mężczyzn. Sprawcy przetrzymywali ją na terenie powiatu ostrowskiego, w domu 57-latka. Dodatkowo, co najmniej kilkakrotnie, udzielali jej narkotyków. Mężczyźni mieli wspólniczkę. Cała trójka wykorzystywała trudną sytuację życiową kobiety, zmuszając ją do prostytucji, z czego sprawcy czerpali korzyści majątkowe.

REKLAMAWspomniane osoby zostały zatrzymane i osadzone w policyjnym areszcie. Zebrany materiał dowodowy pozwolił na postawienie im zarzutów. 57- i 35-latek usłyszeli 6 zarzutów, m.in. pozbawienia wolności i udzielania środków odurzających, ponadto starszy z mężczyzn usłyszał zarzut posiadania mefedronu znalezionego w trakcie przeszukania jego miejsca zamieszkania. Mężczyźni wraz ze swoją 31-letnią wspólniczką usłyszeli zarzut osiągania korzyści majątkowych z uprawiania przez pokrzywdzoną prostytucji.

Sąd Rejonowy w Ostrowi Mazowieckiej na wniosek prokuratury wydał postanowienie o zastosowaniu wobec 3 osób zatrzymanych w związku ze sprawą 3-miesięcznego aresztu. Za zmuszanie osoby będącej w trudnej sytuacji życiowej do prostytucji grozi do 10 lat pozbawienia wolności.Źródło zdjęcia: https://pixabay.com/pl/

Zobacz również

Nietrzeźwa matka chciała odebrać dziecko z przedszkola

24 lutego 2021, KPP w Ostrowi Mazowieckiej, red. Miłosz Magrzyk

Kobieta miała w organizmie ponad promil alkoholu.

Zatrzymano mężczyznę unikającego kary pozbawienia wolności

23 lutego 2021, KPP w OStrowi Mazowieckiej, red. Miłosz Magrzyk

Miało to miejsce na terenie gminy Stary Lubotyń.

Policjant i żołnierz WOT pomogli kierowcy

19 lutego 2021, KPP w Ostrowi Mazowieckiej, red. Miłosz Magrzyk

Wyjątkowo niesprzyjające warunki atmosferyczne, które jeszcze kilka dni temu panowały w powiecie ostrowskim, wielu osobom sprawiały niemałe problemy.

Komentarze

Add comment
Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

Kwiaciarnia, Poczta Kwiatowa Jarek Kuczyński

ul. Armii Krajowej 10
07-300 Ostrów Mazowiecka

NEW YORK CITY PIZZA

ul. Zambrowska 106
07-300 Ostrów Mazowiecka

New York Bistro zmieniło się w New York City Pizza!

Ener Solar OZE Piotr Duchnowski

ul. Glina 90
07-320 Małkinia Górna

Darmowa energia ze słońca

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]