Środki do dezynfekcji dla mieszkańców gminy Małkinia Górna

Dodano: 3 kwietnia 2021 08:21, Autor: UG w Małkini Górnej, red. Miłosz Magrzyk

Wójt gminy Małkinia Górna Bożena Kordek informuje, że gmina Małkinia Górna w dniu 17 marca 2021 roku otrzymała z Rządowej Agencji Rezerw Strategicznych 1162 butelki płynu do dezynfekcji rąk i powierzchni.
W dniu 1 kwietnia 2021 roku środki te zostały rozdysponowane do Ośrodka Pomocy Społecznej w Małkini Górnej w liczbie 802 butelek, Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o. w Małkini Górnej w liczbie 300 butelek oraz do Urzędu Gminy w Małkini Górnej w liczbie 60 butelek.

REKLAMAOśrodek Pomocy Społecznej w Małkini Górnej przekaże płyny do dezynfekcji do rodzin najbardziej potrzebujących zamieszkujących teren gminy Małkinia Górna, a także do swoich podopiecznych, do których należą osoby niepełnosprawne i ich opiekunowie, jak również seniorzy z Klubu Senior + w Małkini Górnej i w Prostyni.

Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o. w Małkini Górnej przekaże część środków do przedsiębiorców sprzedających na targowisku gminnym w celu przestrzegania podstawowych zasad bezpieczeństwa związanych z COVID-19. Płyny do dezynfekcji będą znajdowały się na każdym stanowisku handlowym. Każdy osoba kupująca na targowisku będzie mogła zdezynfekować ręce zarówno przed, jak i po zakupie.

Urząd Gminy w Małkini Górnej wykorzysta płyny do dezynfekcji na bieżące potrzeby związane z utrzymaniem reżimu sanitarnego.

W tym trudnym okresie wójt Bożena Kordek zwraca się do mieszkańców z prośbą o przestrzeganie podstawowych zasad bezpieczeństwa, takich jak: prawidłowe noszenie maseczek, częstą dezynfekcję rąk oraz zachowanie dystansu i izolacji. Przyznaje, że jest przekonana, że przestrzeganie zaleceń przez mieszkańców gminy Małkinia Górna i nie tylko przyczyni się do uniknięcia nieszczęśliwych sytuacji i pomoże w walce z koronawirusem.Źródło zdjęcia: UG w Małkini Górnej

Zobacz również

Strażacy uczestniczyli w ogólnopolskiej akcji informacyjnej

31 marca 2021, OSP w Andrzejewie, red. Miłosz Magrzyk

Druhowie z OSP w Andrzejewie roznosili ulotki dotyczące tematyki choroby COVID-19.

Darmowe maseczki na użytek mieszkańców gminy Brok

29 marca 2021, Urząd Gminy w Broku, red. Miłosz Magrzyk

Na jedną osobę przypadają 4 maseczki.

Maseczki dla mieszkańców gminy Małkinia Górna

21 marca 2021, Urząd Gminy w Małkini Górnej, red. Miłosz Magrzyk

Gmina ta maseczki otrzymała z Rządowej Agencji Rezerw Strategicznych.

Komentarze

Add comment
Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

MI-4 Anna Jagodzińska

ul. Plac Ks. Anny Mazowieckiej 4
07-300 Ostrów Mazowiecka

Nowe kserokopiarki - gwarancja jakości!

Kwiaciarnia, Poczta Kwiatowa Jarek Kuczyński

ul. Armii Krajowej 10
07-300 Ostrów Mazowiecka

Grabowy Design Producent Mebli Na Wymiar

ul. Podstoczysko 20
07-300 Ostrów Mazowiecka

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]