Zosia Perzan ze srebrem

Dodano: 26 maja 2021 10:14, Autor: BKKK, red. Miłosz Magrzyk

Zawodniczka reprezentowała Brokowski Klub Karate Kyokushinkai.
22 maja 2021 r. w Białej Podlaskiej odbyły się Mistrzostwa Makroregionu Wschodniego i Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Karate Kyokushin. W turnieju udział wzięły 53 reprezentacje klubów z regionu.

Zosia startowała w kategorii juniorek. Zdecydowanie wygrała swoje pojedynki w eliminacjach. W strefie medalowej dotarła do finału. Nie zdołała jednak pokonać swojej rówieśniczki - tym samym zajęła II miejsce.

Źródło zdjęć: BKKK

Udane starty karateków (zdjęcia)

26 maja 2021, OKKK

Reprezentanci Ostrowskiego Klubu Karate Kyokushinkai spisali się na medal - i to dosłownie.

Ostrowianka wyróżniona w konkursie

26 maja 2021, Teatr Scena Kotłownia, red. Miłosz Magrzyk

Ogłoszono wyniki finału 44. Konkursu Recytatorskiego "Warszawska Syrenka". Ostrowska debiutantka, Malwina (7 lat), została zauważona przez jurorów i otrzymała wyróżnienie.

SP nr 4 z sukcesem w konkursie "Podwórko Nivea"