Nabór na stanowisko kierownika Biura Promocji UM

Dodano: 4 czerwca 2021 08:49, Autor: UM, red. Miłosz Magrzyk

Oferty należy składać do 7 czerwca 2021 r. do godziny 16.00.
Trwa nabór na wolne kierownicze stanowisko urzędnicze w Urzędzie Miasta w Ostrowi Mazowieckiej, w Biurze Promocji. Wymagania niezbędne to: wykształcenie wyższe drugiego stopnia, co najmniej 5-letni staż pracy - mile widziane doświadczenie zawodowe w zakresie organizacji działań promocyjnych, posiadanie obywatelstwa polskiego, pełna zdolność do czynności prawnych i korzystanie z pełni praw publicznych, stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na wskazanym stanowisku, nieposzlakowana opinia oraz niekaralność kandydata za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe. Wszelkie informacje dodatkowe można znaleźć pod linkiem: http://www.bip.ostrowmaz.pl/public/?id=195419#.

REKLAMAOferty należy składać w siedzibie urzędu miasta, ul. 3 Maja 66, 07-300 Ostrów Mazowiecka, w kancelarii (parter, pokój nr 1), do 7 czerwca 2021 r. do godziny 16.00 z dopiskiem na kopercie "Nabór na wolne kierownicze stanowisko urzędnicze - kierownik Biura Promocji".Źródło zdjęcia: https://pixabay.com/pl/

Zobacz również

Ostrów Mazowiecka. Park handlowy w pełni wynajęty; otwarcie w tym roku

1 czerwca 2021, Miłosz Magrzyk

W powstającym w Ostrowi Mazowieckiej parku handlowym "Melia Park" wynajęto ostatnią wolną przestrzeń. Swój oddział będzie miała tu jedna z największych polskich firm odzieżowych.

Uczestnicy Rodzinnych Rajdów Rowerowych zwiedzali Ostrów

29 maja 2021, UM, red. Miłosz Magrzyk

Przed ratuszem spotkali się z burmistrzem Jerzym Bauerem.

Pamięć o rotmistrzu Pileckim trwa (zdjęcia)

28 maja 2021, MDRP, red. Miłosz Magrzyk

Aby tę pamięć pielęgnować, delegacja ostrowskiego muzeum złożyła kwiaty na symbolicznym grobie rotmistrza i pod pomnikiem upamiętniającym Witolda Pileckiego.

Komentarze

Add comment
Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

PSB MRÓWKA

ul. Lubiejewska 94
07-300 Ostrów Mazowiecka

Wszystko dla domu i ogrodu!

ŻALMAL

ul. Duboisa 82
07-300 Ostrów Mazowiecka

Żaluzje, rolety, moskitiery, markizy, karnisze, plisy!

Biuro Tłumaczeń KOWER

ul. Szkolna 12A
07-300 Ostrów Mazowiecka

TŁUMACZENIA POŚWIADCZONE, ZWYKŁE - Z KAŻDEGO JĘZYKA EUROPEJSKIEGO !

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]