Strażacy ochotnicy usuwali skutki ulewy (zdjęcia)

Dodano: 19 lipca 2021 09:43, Autor: OSP w Andrzejewie, red. Miłosz Magrzyk

17.07.2021 w wyniku ulewy, która przeszła nad terenem gminy Andrzejewo, lokalna OSP została zadysponowana do szeregu zdarzeń.
Pierwszym zadaniem strażaków było usunięcie ułamanego konara, na drodze łączącej Andrzejewo z miejscowością Grzymki. Strażacy musieli zabezpieczyć miejsce zdarzenia, kierować ruchem, usunąć konar oraz posprzątać drogę.

REKLAMANastępnie jednostka została zadysponowana do miejscowości Załuski-Lipniewo do zalanego wodą domu jednorodzinnego. Prace realizowane przez strażaków objęły wypompowanie wody z zalanych pomieszczeń oraz przekopanie części posesji, aby spływająca woda nie dostawała się do zalanego garażu.

Później jednostka udała się na drogę łączącą Andrzejewo z Mianowem, by usunąć złamane drzewo, utrudniające przejazd. Zadania strażaków skupiły się na: zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, kierowaniu ruchem oraz usunięciu drzewa i uprzątnięciu drogi z pozostałości rośliny.

Na koniec OSP wezwano do miejscowości Pieńki-Sobótki, również w celu usunięcia złamanego drzewa. W działaniach brał udział jeden zastęp OSP Andrzejewo.


Zobacz również

Uczniowie Ekonomika na nagraniu programu "Mam Talent" (zdjęcia)

19 lipca 2021, ZS nr 2 w Ostrowi Mazowieckiej, red. Miłosz Magrzyk

Zdjęcia do kolejnej edycji programu trwały około 8 godzin.

Dotacje dla gminy Andrzejewo

18 lipca 2021, UG w Andrzejewie, red. Miłosz Magrzyk

9 lipca 2021 roku w Wąsewie w imieniu gminy Andrzejewo wójt Beata Ponichtera przy kontrasygnacie skarbnik Ewy Godlewskiej podpisała umowy z województwem mazowieckim reprezentowanym przez Elżbietę Lanc oraz Janinę Ewę Orzełowską.

Policjanci na ratunek...

17 lipca 2021, KPP w Ostrowi Mazowieckiej, red. Miłosz Magrzyk

Dyżurna łomżyńskiej jednostki usłyszała w słuchawce: moje dziecko ma szanse na przeszczep. Tak zaczęła się historia, która miała związek również z naszym miastem.

Komentarze

Add comment
Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

Zespół Szkół Powiatowych im. Papieża Jana Pawła II w Czerwinie

ul. Piastowska 23 A
07-407 Czerwin

Wszystkie szkoły są bezpłatne!!! Zapraszamy!!!

ŚWIAT ZAPROSZEŃ

ul. Nurska 33 (wjazd od Biegańskiego)
07-320 Małkinia Górna

Zaproszenia, firmowe kartki świąteczne i inne

DOTBUD

ul. Akacjowa 4
07-300 Ostrów Mazowiecka

Doradztwo biznesowe, couching, wsparcie w prowadzeniu firmy, pomoc w zawieraniu umów handlowych

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]