Myśl pozytywnie. Spotkanie z psychologiem (zdjęcia)

Dodano: 1 sierpnia 2021 08:46, Autor: Biblioteka Publiczna w Broku, red. Miłosz Magrzyk

Psycholog kliniczny i psycholog sportu Beata Krajewska zaznaczyła, że myśli, które mamy w głowie, pociągają za sobą emocje i definiują nasz dzień, a to, jak myślimy, wpływa na to, jak żyjemy.
Kolejne z cyklu spotkań dla dorosłych dofinansowanych ze środków ministra kultury, dziedzictwa narodowego i sportu, pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, odbyło się pod hasłem "Myśl pozytywnie".

REKLAMAPsycholog, posługując się porównaniem głowy do ogrodu, podkreśliła, że ważne jest to, na czym skupiamy uwagę. Poprzez ćwiczenia starała się uświadomić uczestnikom moc niesioną przez słowa, a także korzyści płynące ze zmiany przekonań sugerujących wewnętrzne nakazy na możliwość dokonywania w życiu wyborów. Na prośbę słuchaczy odniosła się również do tematu radzenia sobie z trudną przeszłością.

Wszystkie poruszone kwestie sprowadzały się do stwierdzenia mówiącego o tym, żeby skupiać się na tym, co możemy zrobić, pielęgnować nasz duchowy ogród i szanować siebie. Spotkanie zakończyło się rozdaniem książek trzem osobom wybranym przez grupę w głosowaniu. Nagrodzone panie zdobyły najwięcej głosów w kategoriach osoby najbardziej wrażliwej, tej, której można najbardziej zaufać, oraz tej, od której warto się czegoś uczyć.


Zobacz również

Amelia Andryszczyk wystąpi w Opolu (wideo)

30 lipca 2021, Miłosz Magrzyk

Nastolatka od lat konsekwentnie rozwija swoją pasję związaną z muzyką.

Piknik rodzinny w Andrzejewie

30 lipca 2021, UG w Andrzejewie, red. Miłosz Magrzyk

Piknik zostanie połączony z akcją dotyczącą szczepień przeciwko COVID-19.

Dogoterapia w bibliotece (zdjęcia)

28 lipca 2021, Biblioteka Publiczna w Broku, red. Miłosz Magrzyk

23 lipca warsztaty bajkoterapii ponownie zostały połączone z dogoterapią. Do Biblioteki Publicznej w Broku po raz drugi zawitało wspaniałe trio, czyli Nina Kruk, jej syn Jędrzej oraz ich pupil Born.

Komentarze

Add comment
Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

Pokusa Kebab

ul. Kilińskiego 2 lok. 17
07-300 Ostrów Mazowiecka

Spróbuj, a ulegniesz Pokusie!

DOTBUD

ul. Akacjowa 4
07-300 Ostrów Mazowiecka

Doradztwo biznesowe, couching, wsparcie w prowadzeniu firmy, pomoc w zawieraniu umów handlowych

Ener Solar OZE Piotr Duchnowski

ul. Glina 90
07-320 Małkinia Górna

Darmowa energia ze słońca

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]