Happening w bibliotece, czyli przeprowadzka księgozbioru (zdjęcia)

Dodano: 10 września 2021 09:22, Autor: Miłosz Magrzyk

Wczoraj w Ostrowi Mazowieckiej odbyło się nietypowe wydarzenie.
Miejska Biblioteka Publiczna w Ostrowi Mazowieckiej zaprosiła wszystkich chętnych do wzięcia udziału w happeningu. Jego celem była pomoc w przeniesieniu księgozbioru z Elektrowni do wyremontowanego budynku Wypożyczalni dla Dorosłych.

REKLAMAKochani, happening w bibliotece, czyli przeprowadzka księgozbioru, już za nami. Przed nami jeszcze mnóstwo pracy i nie możemy się doczekać, kiedy sami będziecie mogli ocenić jej efekty. Dziękujemy za pomoc. Pozdrawiamy serdecznie wszystkich, którzy wzięli udział w wydarzeniu, w tym: burmistrza Jerzego Bauera i zastępcę burmistrza Daniela Choinkę, sekretarz miasta Sylwię Katarzynę Kos, młodzież z Zespół Szkół Specjalnych w Starym Lubiejewie, dzieciaki z Miejskiego Przedszkola nr 3 w Ostrowi Mazowieckiej, młodzież z LO im. Mikołaja Kopernika w Ostrowi Mazowieckiej, pracowników MOPS-u w Ostrowi Mazowieckiej, kolegów z Muzeum Domu Rodziny Pileckich, słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Ostrowi Mazowieckiej, młodzież z Rubinka, dzieciaki z Miejskiego Przedszkola nr 1 w Ostrowi Mazowieckiej oraz młodzież z SP1 w Ostrowi. Za pomoc dziękujemy również nauczycielom i pracownikom Straży Miejskiej w Ostrowi. Współpraca z Wami to przyjemność - napisano na profilu facebookowym miejskiej biblioteki.


Zobacz również

Muzeum zaprasza na koncert słowno-muzyczny

9 września 2021, Muzeum Dom Rodziny Pileckich, red. Miłosz Magrzyk

Wydarzenie odbędzie się już 14 września.

Narodowe Czytanie w ZPPO w Broku (zdjęcia)

9 września 2021, ZPPO w Broku, red. Miłosz Magrzyk

Jak co roku, uczniowie i nauczyciele Zespołu Publicznych Placówek Oświatowych w Broku przyłączyli się do ogólnopolskiej akcji społecznej, czyli wydarzenia, jakim jest Narodowe Czytanie. Finał dziesiątej już edycji w szkole miał miejsce 6 września.

Widowisko plenerowe "Bałtyk story" w Broku (zdjęcia)

8 września 2021, Biblioteka Publiczna w Broku, red. Miłosz Magrzyk

Sztuka, w której nie padały słowa, opierała się na profesjonalnej grze aktorskiej, w tym mimice, oraz efektach dźwiękowych.

Komentarze

Add comment
Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

Restauracja Tandem

ul. Kościuszki 38 F (dojazd od ul. Widnichowskiej)
07-300 Ostrów Mazowiecka

U nas wyjątkowa jest nie tylko pizza!

WRI-Deweloper

ul. Kolarska 26 (przy placu budowy)
07-300 Ostrów Mazowiecka

APARTAMENTY KOLARSKA - ETAP II

Novdom Sp. z o.o.

ul. Krótka 5 lok. 2
07-300 Ostrów Mazowiecka

Osiedle Ostrovia - Mieszkania w samym sercu miasta!

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]