Sokół nie dał rady rywalom (zdjęcia, wideo)

Dodano: 6 października 2021 09:55, Autor: Miłosz Magrzyk

Jak przyznano, to miał być najciekawszy i zarazem wyrównany mecz II kolejki w grupie B. Okazało się jednak, że wyrównany nie był.
Już od początku Tur uzyskał bezpieczną przewagę. Po 7 minutach gry przegrywaliśmy już 5:20. W dalszej części kilkakrotnie udało się nam zmniejszyć stratę do 2-3 posiadań, jednak rywale potrafili odbudować utraconą przewagę. Do przerwy przegrywaliśmy 38:49 - napisano na stronie facebookowej Sokoła, i dodano: Na początku 3 kwarty kontuzji doznał czołowy zawodnik Tura, Łukasz Kuczyński. Wydawało się, że to spore osłabienie dla drużyny gości. Okazało się jednak, że właśnie tę kwartę nasi rywale zagrali najlepiej, wygrywając ją 33:19. Mamy nadzieję, że kontuzja nie okaże się zbyt poważna i zawodnik gości szybko powróci na ligowe parkiety.

Mecz nie okazał się zbyt wyrównany punktowo, chociaż w akcjach rzutowych sytuacja była bardzo zbliżona (64:66). Kluczem okazała się jednak skuteczność gry. Ostatecznie przegrywamy wysoko z Turem (70:98). Goście zagrali zdecydowanie lepiej w ataku, potrafili też wykorzystać swoją przewagę wzrostu, a my, nawet po przechwytach, nie trafialiśmy kilku 100% sytuacji. Stąd tak wysoka przegrana - zrelacjonował Sokół.

Źródło zdjęć: Arkadiusz Spinek

Rywalki za mocne dla drużyny z Ostrowi (zdjęcia)

6 października 2021, Miłosz Magrzyk

Gospodynie od początku przejęły inicjatywę.

Rajd Rowerowy "W jak Witkacy"

5 października 2021, Biblioteka Publiczna w Broku, red. Miłosz Magrzyk

2 października spod ostrowskiej biblioteki w drogę wyruszyli uczestnicy VII Rajdu Rowerowego "W jak Witkacy". Na trasie rajdu znalazła się też m.in. brokowska książnica.

Przegrana na inaugurację sezonu (zdjęcia)