Szpital w Ostrowi Mazowieckiej. Personel żegna wieloletniego pracownika

Dodano: 19 listopada 2021 11:28, Autor: Miłosz Magrzyk

Walkę z COVID-19 przegrał 58-letni Waldemar Brzostek. Jako technik elektroradiologii od 37 lat był związany z miejscowym szpitalem.
Jego pełnego życia uśmiechu będzie nam brakować najbardziej. Swoją walkę z COVID-19 przegrał 58-letni Waldemar Brzostek. Jako technik elektroradiologii od 37 lat był związany z naszym szpitalem. Oddany i zaangażowany w Pracowni Diagnostyki Obrazowej, lubiany na bloku operacyjnym, szanowany w całym szpitalu. Zawsze chętny do pomocy, zawsze uśmiechnięty, zawsze przyjazny pacjentom. Jeszcze niedawno był z nami: wśród lekarzy, pielęgniarek, techników, pacjentów. Dawał poczucie bezpieczeństwa. Uśmiechnięty, pracowity, służył radą i ciepłym słowem. Teraz nie ma Waldka, a wraz z nim zniknęła cząstka naszej tożsamości. Pozostał smutek i łzy. Drogi Waldku, byłeś nie tylko świetnym kolegą i doskonałym pracownikiem. Byłeś przyjacielem. Pamięć o Tobie zawsze będziemy nosić w naszych sercach - czytamy na stronie facebookowej ostrowskiego szpitala.

REKLAMADalej czytamy:

- Bez Waldka nasza pracownia już nigdy nie będzie taka sama. Odszedł za wcześnie. Nie był konfliktowy, zawsze wyważony i spokojny. Prawdziwy mężczyzna z klasą. Potrafił mnie rozczulić, mówiąc: Co tam Józiu? Nigdy nie odmawiał wzięcia dyżuru za kogoś. Zawsze na posterunku, gotowy do pracy. Będzie nam brakowało Waldka z jego pasją do historii, zdrowego odżywania, własnoręcznie robionych miodów - wspomina Judyta Legacka, kierownik techników elektroradiologii.

Wojciech Szymborski, zastępca kierownika bloku operacyjnego, mówi: Waldek był bardzo ciepłym i wrażliwym człowiekiem. Zawsze chętnym do pomocy każdemu. Będzie nam brakować jego profesjonalizmu, ogromnego opanowania i spokoju. Zawsze był otwarty na nowe wyzwania, z którymi spotykał się na bloku operacyjnym. Tym większy odczuwamy ból, bo straciliśmy profesjonalistę, kolegę i przyjaciela.

Jacek Bogdan, przewodniczący Rady Gminy Małkinia Górna, oznajmił: Znaliśmy się z Waldkiem od dziecka, bo mieszkaliśmy obok siebie w Małkini. O takim człowieku trudno powiedzieć coś złego. Doskonały fachowiec w swojej dziedzinie. Zawsze pozytywnie nastawiony do drugiego człowieka. Będzie nam wszystkim bardzo go brakowało.

- Zawsze byłem pod wrażeniem, jaką atmosferę ciepła i pogody ducha roztaczał wokół siebie pan Waldemar. Nigdy nie odmówił kolegom pomocy, zawsze nastawiony na porozumienie. Tytan pracy oraz wzór podejścia do pacjenta. To ogromna strata dla szpitala, w którym zostawił mnóstwo pogrążonych w żałobie przyjaciół - dodał Artur Wnuk, dyrektor SPZZOZ w Ostrowi Mazowieckiej.Źródło zdjęcia: SPZZOZ

Zobacz również

Nowe przepisy działają na kierowców? Policja pokazuje dane

19 listopada 2021, News4Media, red. Miłosz Magrzyk

Od kilku miesięcy kierowcy muszą bardzo mocno uważać, dojeżdżając do przejścia dla pieszych. Czy te przepisy sprawiły, że spadła liczba tragicznych wypadków?

"Mamy dwa scenariusze". Minister zdrowia o obostrzeniach na Boże Narodzenie

18 listopada 2021, News4Media, red. Miłosz Magrzyk

Eksperci stale przyglądają się rosnącym statystykom zakażeń koronawirusem. Rząd dotychczas nie zdecydował się na wprowadzenie szczególnych obostrzeń, jednak zgodnie z przewidywaniami apogeum zachorowań na COVID-19 możemy spodziewać się w grudniu. Minister zdrowia wyjaśnia, czy w związku z tym należy obawiać się ewentualnego lockdownu w okresie świątecznym.

Szykujcie zimowe ubrania. Już za kilka dni spadnie pierwszy śnieg

17 listopada 2021, News4Media, red. Miłosz Magrzyk

Jedni czekają na nią z utęsknieniem, innych sama myśl o niej przyprawia o dreszcze. Synoptycy obserwują zimę z ciekawością i ogłaszają, że już w kolejnym tygodniu mogą pojawić się pierwsze oznaki najzimniejszej z pór roku.

Komentarze

Add comment
Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

ZHUP "MARK" S.C. Ryszard Kunka Marcin Kunka

ul. Sikorskiego 51A
07-300 Ostrów Mazowiecka

Meble wysokiej jakości na zamówienie!

GABINET PSYCHOTERAPII "ŻYCIE"

ul. Broniewskiego 24A/52
07-300 Ostrów Mazowiecka

Terapia, diagnoza, badania kierowców, badania na broń.

Z.U.H. SERWO Adam Uszyński

ul. Kolberga 7
07-300 Ostrów Mazowiecka

WYMIEŃ STARY KOCIOŁ GAZOWY NA NOWOCZESNY KONDENSACYJNY

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]