MKS Małkinia. Wysokie zwycięstwo MKS-u

Dodano: 15 maja 2006 16:50, Autor: Ariel, M. Suchcicki

Bardzo dobrą grą wykazali się piłkarze z Małkińskiego Klubu Sportowego w niedzielę, 14 maja. W wyjazdowym meczu z „Czarnymi” Węgrów strzelili aż 9 bramek (tracąc tylko jedną) i tym samym awansowali na II miejsce w tabeli rozgrywek wyprzedzając trzecią w tabeli drużynę z Łochowa 2 punktami.
Piłkarze z Małkini już od pierwszego gwizdka sędziego narzucili własny styl gry i ostro ruszyli na bramkę rywali. Na efekty nie trzeba było długo czekać, gdyż już w 5 minucie meczu prawdziwą kanonadę bramek otworzył Radosław Przesmycki. Pięknym, plasowanym strzałem, przelobował bramkarza gospodarzy, który był bez szans na obronienie strzału. Tak szybko zdobyta bramka tylko zaostrzyła apetyty piłkarzy z Małkini. Przy stanie 0:2 drużyna Czarnych Węgrów, przy wyprowadzaniu akcji wywalczyła rzut rożny, który niefortunną, i bardzo przypadkową interwencją, na samobójczą bramkę Jarek Polak. Nie wpłynęło to jednak na wolę walki piłkarzy z Małkini i na przerwę schodzili z cztero bramkową przewagą.
Po przerwie obraz gry nie uległ zmianie. Małkinia przeważała na całym boisku i stwarzając groźne sytuacje strzelała kolejne bramki. Licznie przybyła grupa kibiców MKS-u dopingowała swoich zawodników przez cały mecz, nawet podczas krótko trwałej ulewy, jak miała miejsce w drugiej części gry. Szybko ustawiony wynik meczu pozwolił na przeprowadzenie zmian w składzie i wprowadzenie na boisko aż czterech zawodników rezerwowych, co pozwoliło trenerowi Tylowi sprawdzić w boju swoje odwody.

Czarni Węgrów - MKS Małkinia 1:9 (1:5)
Bramki

• MKS: Przesmycki Radosław (5, 17, 30, 68 min), Góral Daniel (22 min), Kuropatwa Grzegorz (32 min), Antoniak Adam (60 min), Żelakiewicz Artur (87 min), Suchcicki Marek (89 min),
  • Czarni: Polak Jarosław (samobójcza)
    MKS Małkinia : Godlewski Krystian - Polak Jarosław, Tarnowski Radosław, Sierota Sylwester, Antoniak Adam, Góral Daniel, Żelakiewicz Artur, Małkiński Kamil, Suski Marcin, Kuropatwa Grzegorz, Przesmycki Radosław